Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kellene erről beszélni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene erről beszélni?

Figyelt kérdés

Ha állandóan azt hallom ez fáj meg az..miközben az orvos is mondta mozogni kell megse mozdul. Csak a napi panasz..


Hogyan mondjam hogy ne panaszkodj ha nem teszel semmit..

egyszer már beszéltünk róla finoman, azóta az a reakció h tudom nekem nem fájhat semmi,meg nem lehet bajom..akkor se erről volt szó.



Mielőtt azt mondanátok mozogjak vele arra se hajlandó..a minap is elhívtam biciklizni 2km kb. Nyílt egy új bár oda akartam elvinni meglepiként, ő nem akart menni


máj. 30. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyám is nagyon beteg, szenved, hiába mondjuk, hogy változtasson az életvitelén, májtisztítás, torna, egészségesebb fekhely, stb, nem tesz semmit magáért, csak állandóan panaszkodik a fizikai fájdalmaira.

Nála, szerintem, pszcihés okok vannak a háttérben. Rossz, 50 éve tartó, házasság és szeretethiány.

jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Rossz hallgatni sokszor q mindennapi panaszokat de én hiába tennék valtoztatnék csinálnám ha ő nem
jún. 22. 09:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod, próbáld meg jobban szeretni az illetőt és figyeld, hogy történik-e pozitív változás. Nem egyszerű feladat, mert érzelmekről van szó. Megvizsgálni, hogy melyek a domináns szeretetnyelvei és azokra rágyúrni. Sok sikert és jobbulást a betegnek!
jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!