Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnál-e a pároddal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál-e a pároddal, ha az ex szeretője a barátja és még ki is beszélnének a hátad mögött?

Figyelt kérdés
A kérdés csak a fejemben fordult meg, mert a párommal szóba került.
máj. 28. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha az excsaj nem fekszik le a párommal, akkor nem zavarna.

Én pl simán beszélgetek az exeimmel néha meghallgatom a sirámjaikat is az aktuális nőikről, de ennyi. Nem hatna meg az én párom lenne ilyen baráti kapcsolatban az exével.

De én ugye ki nem békülnék velük. (A párjaikat csak sajnálom meg úgyis mennek a levesbe. Az exeim nem véletlen exek. Rossz partyk..)

máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én szakítanék ilyen esetben.
máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Harmastol kerdeznem, ha ki nem bekulnel veluk es sajnalod az uj parjaikat, akkor miert beszelgetsz veluk es hallgatod meg oket? 😃

Nem farasztanak?

máj. 28. 18:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ex szerető bár zavarna, de azért szakítóok nem feltétlenül lenne, HA biztos vagyok benne, hogy tényleg volt szerető, és már nem jönnek össze egy-egy nosztalgiadugásra sem meg úgy semmire sem. Ha a legapróbb kétség is felmerül bennem, akkor bizalmatlansági problémák miatt úgyis kuka a kapcsolat, szóval nincs miről beszélni.

Az viszont szeretőségtől független, hogy a párkapcsolati dolgainkat kibeszéli valakivel, egy harmadik féllel, akinek semmi köze hozzá, az nagyon fájna. Velem beszélje meg a gondolatait, ne mással. Lényegtelen, hogy az ex szeretője, legjobb haverja, az anyukája, a szomszéd néni, harmadik félnek semmi köze a kettőnk kapcsolatához, így ezen eléggé kiborulnék, ha megtudnám, hogy kibeszél engem, a kapcsolatunkat valakivel. Súlyosságtól függően döntenék arról, hogy szakítok-e vagy sem emiatt.

máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5# mert nyilván jófejek szocializáltak humorosak lelkitársak meg minden. Kapcsolatban nem azok csak..kapcsolatra alkalmatlanok. Nem véletlen exek.


Pl az nem zavar ha vki iszik drogozik agressziv néhanéha ezek mellett, csak épp járni szexelni már nem kéne vele..

máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az exeim olyan pasik akikkel csak a párja szívja meg, senki más nem.
máj. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hasonló szitum volt exemmel 2017-ben.

Az exe a haverja maradt, amit elmagyarázott nekem már az első randin. Fél évig nem is volt probléma, amíg képbe került kérdőjelesen előre összeköltözés és kapott exem egy rejtélyes betegséget. Na most tudni kell az alábbiakat. Nem sok jó helyzet lett volna összeköltözni, egyetlen épeszű megoldásként is sajnos neki kellett volna nagyobbat áldozni, nem szerette a munkáját egyébként, adott volt a közelebbi váltás lehetősége, rácsaptam a szitura. Hát de ő nem. Itt jött képbe ex, aki elkezdett mindenbe belemagyarázni. S hazugságon kaptam. Kimagyarázta és szívem másik fele hitt neki helyettem. Majd - magamat sem értve - tovább forszíroztam az összeköltözés témáját, de ez már kissé másfelé kanyarodik. Sokkal nagyobb áldozatot gondolt ki ő tőlem, bár ezt is csak légből kapott kérdőjeles gondolatként. Mert egyébként soha nem lendül ő már sehová anyuci szoknyája alól. (Idősebb ráadásul.) Összebalhéztunk, de valahogyan hónapokkal később kapott új esélyt. Akkor derült ki, hogy exével hasonló távkapcsolatban 5 éven át volt és az akkor elégelte meg. Hát én 2 évig sem hagytam ezt. Volt egy mondata, hogy pedig engem jobban szeretett és beszélgetett exszel sokat a hozzám-költözésen. Én meg összeraktam a képet, hogy biztosan fúrta valahogyan! De persze nem hisz nekem már soha. Azóta ő egyedül maradt és nálam lakik párom. Sorsként abban hiszek, hogy exem ide jött volna és ezért nem talál vidéken új párt. Vagyis így úgy gondolom, hogy telibe elrontotta az életét az ex kavarásai miatt.


35/F

máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!