Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a "vadászszem" amit itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a "vadászszem" amit itt nyomnak az incelek folyton?

Figyelt kérdés
Elvileg nőként tudnom kéne,hisz elvileg attól ájulunk el,de nem tudom 😃

máj. 20. 17:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
0%

"semmi melegség,erzelem ezekben a szemekben"


Egyetértek Veled. Viszont nagyon sok olyan nő van, akik ezt a tekintetet találják a legszexibbnek.

máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
83%

7es a maláj tigrist nem én találtam ki mástól olvastam. Onnan jön hogy 39f incel több mint egy évtizede irkalja ide ugyanazokat a mentális maszturbációit. Nagy híve a geomaxxingnak miszerint ha Ázsiában mész ott "exotikus európai férfi vagy" és "kapsz nőt". Ehhez képest ő kigeomaxxolt Malajziába ahol ugyanugy nem kapott nők és azóta erre mindenféle kifogásokat gyárt, pl. hogy a helyi szigorú vallásos közösség őt nem fogadja be és ezért hiába exotikus európai geomaxxer, nem kap nőt. Azóta is ott van, a gyakori kérdéseken pedig újra meg újra meg újra ugyanazokat a köröket ismételgeti mint vmi zavart.


Sztem elég tálaló a maláj tigris.

máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
11# erősen kétlem hogy erre lenne valami preferencia,mert akárhány nőt megkérdeztem,egy se tudta mi ez a vadászszem dolog
máj. 20. 17:44
 14/35 A kérdező kommentje:
12# igen, sajnos tisztában vagyok vele ki ő xd sokadik évem az oldalon. De állandóan nyomni neki ezt a dumát csak olaj a tűzre és egyszerűen már unalmas a kategória mikor egy kérdés alá kattintva pontosan tudod a valaszokat
máj. 20. 17:45
 15/35 anonim ***** válasza:
92%
13: az általam linkelt első kép a Twilight (Alkonyat) című filmből van, ami rengeteg 10-en és 20-on éves csajnak volt a nagy kedvence és sok csaj abba a csávóba volt szerelmes a volt osztálytársaim közül is, akit a képen látsz. Amit én egyébként nem értettem, mert tényleg olyan hideg, agresszív tekintetről van szó, de hát vannak, akik erre izgulnak fel.
máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Egy filmbeli karaktert azért nem venném valóság alapnak. Nyilván nem a szeme volt annyira vonzó a tinilányoknak hanem az izmos teste,meg hogy a karakter nagyon is érzelmes volt
máj. 20. 17:56
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nézés olyan, mint mikor a sorozatgyilkos éppen kifigyeli a következő áldozatát. xD
máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

"Ez miért vadász? Én akkor hunyorgok így, ha a szemüvegemre vadászok a lakásban."


Ez amúgy jó volt. :D


2 megközelítés:

- az egyik, amikor egy vadász nagy napsütésben vadakat próbál észrevenni a távolban, sokszor a tenyerét a szemei felé teszi, hogy ne süssön bele teljesen a nap, de így is hunyorítania kell, mert így is éri valamennyi napfény a szemét.

- a másik megközelítés: olyan ez a tekintet, mintha egy szexre éhes csávó próbálná leVADÁSZNI az "áldozatát" egy buliban, tehát egy olyan csajt, akit leitathat, aztán hazavihet és jól megdughat.


:D

máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Hát ha engem ilyen szemmel akarna valaki levadászni,hazaszaladnék🥹
máj. 20. 18:13
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a hagymaszeletelő szem.
máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!