Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik kívülről ilyen nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kívülről ilyen nagyon prűd, konzervatív, nagyon visszafogott embernek tűnnek vajon a házaséletükben/szexben is azok?

Figyelt kérdés

Tudom elég furcsa kérdésnek tűnik, vasárnap délután épp semmi más dolgom nincs és elméláztam.


Szerintem sokaknak van olyan pár az ismerősi körében (nekem rokoni körben akikkel ma futottam össze, innen is a kérdés) akik olyan tipikus visszafogott, szolid, bizonyos esetekben vallásos (rokonaim azok) emberek. Hosszú ideje házasság, kifele azt mutatják kis túlzással, hogy ők a "szent pár". Templomba járnak rendszeresen, nagyon konzervatívok, viselkedésükben, minden megnyilvánulásukban azt mutatják, hogy ők ilyen rettentő szolid, rettentő konzervatív és hagyományos értékeket vallanak és kívülről prűdnek is tűnnek.


Félreértés ne essék, SEMMI bajom azzal aki vallásos, nem erről van szó. Az én rokonaim speciel kicsit ilyen felsőbbségesek, de ez persze nem vonatkozik mindenkire.


Aztán elgondolkodtam nagy unalmamban, hogy akik a külvilág fele ezt a "szent" képet mutatják magukról, hogy vajon ők privátban, egymással, egymás közt is így viselkednek-e valamilyen mértékben és hogy vajon milyen lehet a szexuális életük.


Vajon tudnak-e egymással kommunikálni a szexről, akár közben akár azon kívül. Vajon csinálják-e máshogy is, mint nagyon "konzervatívan" sötétben szigorúan misszionáriusban? Vajon oráloznak-e? Stb.


Tudom ez emberfüggő és, hogy semmi közöm hozzá:D Nem vagyok beteg, hogy ilyeneket gondolkodjak amúgy, most jutott eszembe.


Vagy valójában ezt csak másoknak mutatják és otthon egymás közt élnek kicsit "normálisabb" (ez is relatív) szexuális életet ahol a nyitott és őszinte kommunikáció, kísérletezés stb mondjuk adott?



máj. 19. 17:54
1 2 3
 21/21 mikeXxX ***** válasza:
10# Ez az ember csak simán nyominger volt azért ezt ne keverd ide mert ettől nem vagy fehérmájú még azért ahhoz sokkal több dolog kell. 44f
máj. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!