Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik kívülről ilyen nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kívülről ilyen nagyon prűd, konzervatív, nagyon visszafogott embernek tűnnek vajon a házaséletükben/szexben is azok?

Figyelt kérdés

Tudom elég furcsa kérdésnek tűnik, vasárnap délután épp semmi más dolgom nincs és elméláztam.


Szerintem sokaknak van olyan pár az ismerősi körében (nekem rokoni körben akikkel ma futottam össze, innen is a kérdés) akik olyan tipikus visszafogott, szolid, bizonyos esetekben vallásos (rokonaim azok) emberek. Hosszú ideje házasság, kifele azt mutatják kis túlzással, hogy ők a "szent pár". Templomba járnak rendszeresen, nagyon konzervatívok, viselkedésükben, minden megnyilvánulásukban azt mutatják, hogy ők ilyen rettentő szolid, rettentő konzervatív és hagyományos értékeket vallanak és kívülről prűdnek is tűnnek.


Félreértés ne essék, SEMMI bajom azzal aki vallásos, nem erről van szó. Az én rokonaim speciel kicsit ilyen felsőbbségesek, de ez persze nem vonatkozik mindenkire.


Aztán elgondolkodtam nagy unalmamban, hogy akik a külvilág fele ezt a "szent" képet mutatják magukról, hogy vajon ők privátban, egymással, egymás közt is így viselkednek-e valamilyen mértékben és hogy vajon milyen lehet a szexuális életük.


Vajon tudnak-e egymással kommunikálni a szexről, akár közben akár azon kívül. Vajon csinálják-e máshogy is, mint nagyon "konzervatívan" sötétben szigorúan misszionáriusban? Vajon oráloznak-e? Stb.


Tudom ez emberfüggő és, hogy semmi közöm hozzá:D Nem vagyok beteg, hogy ilyeneket gondolkodjak amúgy, most jutott eszembe.


Vagy valójában ezt csak másoknak mutatják és otthon egymás közt élnek kicsit "normálisabb" (ez is relatív) szexuális életet ahol a nyitott és őszinte kommunikáció, kísérletezés stb mondjuk adott?



máj. 19. 17:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt amúgy honnan lehet tudni, hogy ki mit csinál a hálószobájában? Fogalmam sincs.
máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtad embere válogatja. Biztos vannak olyanok akik csak kötelességből letudják a szexet a paplon alatt misszionárius pózban sötétben és se orál, se ujjazás meg olyanok is akik egyáltalán nem szexelnek, vagy ellenkezőleg ki tudja milyen perverz állatok.
máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Valóban nem lehet. Arra gondoltam hátha esetleg volt valakinek olyan tapasztalata, hogy az pl.: egy ilyen pár egyik tagja egyszer valamiért megnyílt ha szóbajött a szex téma. Pl.: egy csajos esten a nő vagy ilyesmi.


Meg szimplán csak ilyen találgatás szerűen. Azért vannak esetek amikor kiderülnek dolgok emberekről.

máj. 19. 18:11
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
A férfiak általában ilyen nőket vesznek el, mert félnek, hogy ha szereti a lány a szexet, akkor félremenne. Helyette félremennek ők, hogy olyan nővel is legyenek, akivel jó a szex. Men☕️
máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

De én most nem arra gondolok, amikor a "falu cédája" helyett egy olyan lányt választ egy pasi akin nem ment át a fél város.


Hanem azokra a párokra akikre ha ránézel nem tudod elképzelni, hogy a pasas akár csak egyszer is a falhoz nyomja a másikat. Amikor ha egy beszélgetésben kötetlen környezetben véletlen kicsúszik egy f*sz/k*rva stb szavak (nem alpári társaságokra gondolok persze) akkor felcsúszik a szemöldökük és látszik, hogy meg van a véleményük.

Akiknek ha valaki (főleg nő) elmondaná, hogy lefeküdt valakivel aki nem a férje/vőlegénye és esetleg még orálozott is neki, ki lenne kiáltva egy hatalmas r*bancnak, pedig lehet az az első/második pasas az életében stb

máj. 19. 18:19
 6/21 anonim ***** válasza:
12%
Valláskárosultaktól mit vársz?
máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Én se tudom elképzelni, hogy milyen lehet a szex ilyen emberekkel. Valószínűleg lök kettőt aztán átfordul a másik oldalára aludni. De az a nő se lehet izgalmasabb, aki ilyenhez hozzámegy, szóval suba subához.
máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
És amúgy én sem arról beszéltem, hogy a falu cédáját kéne elvenni, de sok pasi szerintem már attól szabadosnak tart egy lányt, ha jól tud szopni és nem csak lekapcsolt villanynál csinálja egy pózban. És azt is maximum heti 1x.
máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell azt gondolni, hogy az ilyen visszafogott emberek, az ágyban is ilyenek, ezt senki nem tudhatja, ismerek én nagyszájù, kihívò nőt, akiről azt gondolnád egy igazi bomba az ágyban, pedig elmondasá szerint, nem élvezi a szexet, így ritkán szexel a férjével. Közeli barát szülei igazi vallásos emberek, a csùnya beszéd is bűn náluk, aztán olyan szexjátékaik vannak, hogy nem is hinnéd. Szegény barátnőm szokta mesélni, többször volt rá példa, hogy olyan hangosan szexelnek, hogy az emeletről hallja.
máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom ez mennyire segít, akkor egy sztori:

19 éves koromig még csak nem is csókolóztam, a középiskolai osztályomban már csak én és egy másik lány voltunk szinglik, mindenkinek volt pasija.

Aztán életem második fiúja, úgy 23-24 környékén azt mondta, hogy fehérmájú nimfomán vagyok, amiért szerettem volna egy második orgazmust is az első után.

Ennek a pasinak 3 gyereke van azóta, és nagyvállalatnál vezető, tehát minden jel szerint okos, tanult ember.

máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!