Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi csak barátságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi csak barátságot akar extrákkal egy nőtől akkor az azért van mert a nő külseje olyan amit nem akar felvállalni mint barátnő?

Figyelt kérdés
Egy pasi ezzel jött azóta teljesen ocsmánynak látom magam. Aztán lehet senkitől se akar mást mert ezt mondta, de ez engem nem vigasztal.
máj. 14. 15:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

Azért válaszolok, mert pont velem is megtörtént ez az eset.

Ha dugni akar, a tested már ne legyen kérdés, hogy jó-e.

Amiket itt is írtak, ugyanezt tudom elmondani. Ez nem barátság a részéről.

Egy barát nem lenne képes bepróbalkozni. Velem 4 év után próbálkozott be az állítólagos barátom. No comment. Mássz rá pcéran, és utána mondd, hogy rádjött a hányinger, aztán fuss messzire..

máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az arcom látom rondának, ez totál frusztrál, miatta már felkerestem egy plasztikai sebészt is annyira kikészültem, úgy éreztem azért nem kellek barátnőnek mert bár a testem vonzza az arcomtól felfoldul a gyomra. Lehet én beszéltem be magamnak, meg magamat kell elfogadnom de sajnos ezt hozta ki belőlem.
máj. 14. 17:32
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem akar elköteleződni, testileg jössz be neki, meg lelkileg mint barát.
máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem speciel a kapcsolathoz kell érzelem is, nem kötöm le magam csak azért hogy legyen valaki. Volt olyan barátság extrákkal kapcsolatom, akivel évekig összejártunk, külsőre is totál ideál volt a csaj, jól el is lógtunk néha, de az a bizonyos szikra nem volt így nem jöttünk össze. Nem kell itt hibát keresni magadban, van akinek kevés a jó külső meg hogy jól ellógtok, ennyi. 34/F
máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet csak rosszkor voltál rossz helyen. Lehet olyan időszak az ember életében amikor ő maga sem érzi magát késznek egy kapcsolatra, mert magát nem érzi jól. Ettől függetlenül a hormonok működnek, a farka feláll és unatkozik. Nem hiszem hogy baj van veled, szimplán ő most nem a te embered. Lehet ha pozitív és kapcsolatot akar pár év és elvesz feleségül. Egy tanulság, akin látod hogy rottyon van kerüld el, szorakozzon mással .
máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!