Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedek egy Nővel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy Nővel, de nincs pénzem randevúra, mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Csak el kellene hívnom randevúzni .

Valahova, valamerre .

28 éves vagyok, a Hölgy meg 26:). Egyetemista, szülei támogatják is .

Én viszont elég szegényes vagyok .

28/ F


ápr. 24. 11:44
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
100%

30

Megveszem, de a fejedre borítom :)

ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
80%

#24

Oké vigyenek egyszer, vigyenek kétszer.

Na de utána is ez lesz mindig, az egész későbbi életükben? Mert ha a fószer csóringer, akkor majd a csaj is kekszet eszik dobozból nyaraláskor?

ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
90%

30-as a válaszoló! A kérdezőnek majd 30 évesen egy randira sincs pénze, de még neki is egyértelmű, hogyha elhív egy nőt randizni, illik felajánlani neki, hogy meghívja! Illik, nem kötelező!

Senkitől nem várom el, hogy megvásároljon nekem egy kávét vagy bármit! Viszont, ha valaki férfi létére első randin nem képes meghívni egy nőt, ki is az anyagias és filléres? Nem, nem a pénzről van szó! Én fel is szoktam ajánlani, hogy rendben elfogadom köszönöm, de legközelebb akkor én fizetek! Itt elvekről van szó, de a stílusodból ítélve neked még randid sem volt, nemhogy nőd az életben! Még magatoknak sem vagytok fizetni egy kávét, nemhogy másnak, minek is magyarázni bármit is!

ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
12%

"nincs pénzem randevúra"

Írd/mondd neki azt, hogy szívesen meghívnád egy kávéra, hogy élőben találkozhassatok, láthasd és beszélgessetek.

Ennyi épp elég elsőre.

ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg kifejthetnéd, hogy mennyibe kerülne ez a randevú, mert valamiből úgy érzem, hogy nem félmilliós nagyságrendű wellness hétvégéről van szó. :D

Nekem lett volna pénzem a Te korodban (nem félmilliósra persze) de mindenki elutasított...

ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
15%

31.


Elég pszichotikus viselkedés volna.

ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
77%

"Mennyit adsz érte?"


A szánalmas, kunyerálós, aranyásó pofádat.

ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a közös életre lenne pénzed? Rezsi fele, kaja fele, minden egyéb fele?
ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
0%

37.


Tehát az ön ajánlata "nulla".


Jippí, maradok :D

ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
70%
39, inkább szereznél valós barátokat irl, mert ez az anyuci szoknyáját húzogatva hisztizés kurvára unalmas. Értem, hogy enélkül senkit nem érdekel, hogy a világon vagy, de miért nekünk kell szívni, mert te életképtelen vagy?
ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!