Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek :/? Nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek :/? Nem tudom mit csináljak

Figyelt kérdés

Lassan 4 éves ismerek egy srácot osztálytársak voltunk,most egy középsuliba járunk.Nem vagyunk kimondottan barátok, de ha úgy van elhív sétálni. Körülbelül három hete átjött hozzánk filmezni,elég sokáig volt itt nálunk,sokat beszélgetünk. Amikor mondta ,hogy neki mennie kell már haza megkérdezte ,hogy lekísérem-e? Én természetesen igent mondtam.( tudni kell rólam hogy már elég régóta odavagyok ezért a srácért úgy 2-3 éve) Lekísértem a lépcsőházba és magához húzott, csókolóztunk,ölelgetett,puszikat adott és a fülembe súgta ,hogy bocsi hogy eddig megváratott.Másnap még a suliba is köszön ( hát ez sosem volt egész addig amíg át nem jött). Ugyanakkor le vége az óráinknak és haza kísért és megint elkezdődött a puszi,ölelgetős, csókolózós rész. De utána amikor hazament és beszéltünk interneten keresztül akkor megmondta hogy nagyon sajnálja nem akar kihasználni, utána már nem is köszönt a suliba,nem keresett.Helyette én kerestem "csak egy ölelést kérnék" címszó alatt.


De nem értem hogy miért mondta hogy hanyagoljuk egymást és hogy miért bámul akkor mindig...

Szerintetek mit csináljak? nekem ő nagyon fontos.

( csak normális válaszokat kérek,köszönöm)


2010. okt. 27. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nem biztos azérzéseibe és fél h csak kihasználna nem akar neked csalódást okozni
2010. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ez így olyan rossz helyzet,én szeretem de nagyon és fogalmam sincs mit csináljak már :(
2010. okt. 27. 19:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát várj rá vagy ,kezdj flötrölni egy kicsit mással átha észbe kap h elveszthet de nem naon jó a féltékenyé tevés..Beszélj vele h szereted és vele akarsz lenni ,ha szeret összejöttök ha nem akk nem de nem veszithetsz semmit
2010. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nos , énis hasonló módon jöttem össze a mostani barátnőmmel (: Szenvedélyes csók , gyönyörű élmény , aztán semmi.

Szerintem csak nem biztos az érzéseiben , de ha tényleg ígyvan ahogy mondod , már ki kellett h alakuljon a dolog benne is. Hidd el , csak idő kérdése , valójában őis szeret :)

2010. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Bocsi , F/17
2010. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a válaszokat nagyon köszönöm <3 és még azt kérdezném hogy szerintetek nagyon beégnék előtte ha odamennék hozzá és kérnék tőle egy ölelést és megcsókolnám? :$
2010. okt. 27. 19:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne nyomulj. Eldobott magától, nem tudja mit veszített. Javaslom, vegyél egy tábla csokit, és magadban mondd el minden köcsö.gnek.
2010. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne menj oda és beszéld meg vele a dolgokat aztán majd ha akar lép
2010. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagyis ne csókold meg XD

--

2010. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:D nem veszek csokit és nem is hordom el minden köcsögnek( bár régen nagyon feltudott idegesíteni 2 perc alatt is akkor megvolt ez is :D) nem tudom mit tegyek de még van 2 napom mert őszi szünet előtt szeretnék valamilyen "mély benyomást" csinálni hogy észrevegye kell nekem :). De majd ilyen "hirtelen támadt jókedv" alkalmával letámadom és személyesen elmondom mit is akarok tőle ...azthiszem :$:D
2010. okt. 27. 20:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!