Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rosszul teszem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul teszem ha becezgetem ot 1 tali, es majdnem 2 het beszelgetes utan? 24l

Figyelt kérdés

O is szokott engem de o fiu..

En meg lany es nem tudom nem lenne e neki sok, vagy nyomulos..eddig még nem beceztem sehogy.

Van egy kedves kis becezes amit annyira mondanek neki szivem szerint pl amikor elkoszonok tole este.. de nem tudom megmerjem e tenni. Nagyon szeretnem becezni ot en mar erzek iranta csak kicsit felek. Nem vagyok jartas ilyen teren. Szerintetek?

O is annyi idos mint en.


tegnap 22:49
A kérdező szavazást indított:
Hallgassak a szivemre
Ne tegyem
4 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig jól tud ám esni :D

Szerintem nyugodtan mehet, hadd lássa, hogy bejön neked.

tegnap 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. Amugy mondta nekem, hogy o ketelkedik abban hogy en akarom e ot. Meg hogy kinevetem ot biztos.

Annyira jol esne becezni ot a szivemnek..olyan ridegnek erzem igy magam

tegnap 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd meg
tegnap 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tessék haladni
tegnap 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!