Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van az,hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az,hogy nincs kedvem sem takarítani, sem semmit csinálni, mióta a barátommal élek? Egyszerűen ha meg is csinálom,vagy undorral,vagy félbehagyom,mert beleunok.Ez mitől lehet? Ő nem segít semmilyen házimunkában.

Figyelt kérdés
Mivel jelenleg nem dolgozom, így időm mint a tenger,ezeket megcsinálni,de sokszor azt érzem valamilyen oknál fogva,hogy nincs értelme. Sokszor még azt is a szemére vetem,hogy főznöm kell rá,és két helyen is eszik. Piti dolgokból csinálok balhét, ami szerinte tök parányi dolog, szerintem meg nem. rengetegszer vagyok ingerült, fáradékony, nincs kedvem még megmozdulni sem,nem hogy kimozdulni.Minden,szinte csak pár percre okoz némi kis boldogságot, aztán kezdődik minden előröl.Ez mitől van velem? Nem voltam soha ilyen korábban,amikor a szülőkkel éltem.
márc. 11. 23:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Mert nincs munkád és belustultál. Ez mindig így megy, ha az embernek nincs dolga az életben, akkor még a minimumot is nehezére esik megcsinálni. Gondolom a csávót sem szereted. Ő tart el jelenleg? Nem vagy véletlen depressziós?
márc. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem tartanak el, hosszas influenza után gyógyulok épp. És hidd el,van mit csinálnom,nem kis panelben élek,hanem sok szobás házban. Aki akar,az talál munkát. A szorgalmammal soha nem volt baj.Ez konkrétan azóta van,mióta együtt vagyunk.
márc. 11. 23:37
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Sokkal kevesebbet kapsz, mint amennyit adsz. Egyszerűen nem éri meg és nem dob fel.

És túl fárasztó is.

"főznöm kell rá" - miért? Takarítani stb. csak neked "kell"? Miért?

márc. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mert ő nem hajlandó ezeket megcsinálni,és még az anyja is azt mondja neki,hogy ezek nem a férfi" kötelességei"hanem a nőé.
márc. 11. 23:43
 5/18 A kérdező kommentje:
Sőt, nagyanyám is azt mondta,amikor meséltem neki,hogy szerintem a férfinak is ki kell venni a részét ezekből a dolgokból,az volt a válasza rá, ez mindig is a nők feladata volt,amióta világ a világ, felesleges ezen hisztiznem,meg morgolódnom.
márc. 11. 23:45
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ők úgy csinálják, ahogy ők akarják, te pedig úgy, ahogy te akarod.

Hívjatok fizetett segítséget.

Másrészt meg miért lennél valakivel, akivel sokkal nehezebb és rosszabb neked, mint egyedül?

márc. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik,hogy akkor ez valami társfüggőség nálam. Mert való igaz,ahogy írod is,és belegondolok nekem ebben tulajdonképp semmi jó nincsen.
márc. 11. 23:49
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy a hagyományos női szerepek idején a nők nem dolgoztak házon kívül 8 órát (+ utazás).
márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nem tehetetlen gyerek a barátod. Akkor ne is viselkedjen úgy.
márc. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Persz hogy mindig van mit csinálni, csak a legtöbb ember úgy működik, hogy ami nem időre megy azt halogatja. Ha nem kell felkelni hétkor hogy beérjen melóba nyolcra, akkor hajlamos egész nap csak tespedni és a házimunkát is elbliccelni. Lehet, hogy te pont nem ilyen vagy, ez esteben valószínűleg a kapcsolatoddal van gond. Ha nem tart el, minek vagy vele? Világi tapló a leírásod alapján, de ez nyilván neked is feltűnt, mégis valamiért mellette vagy. Miért?
márc. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!