Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van az,hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az,hogy nincs kedvem sem takarítani, sem semmit csinálni, mióta a barátommal élek? Egyszerűen ha meg is csinálom,vagy undorral,vagy félbehagyom,mert beleunok.Ez mitől lehet? Ő nem segít semmilyen házimunkában.

Figyelt kérdés
Mivel jelenleg nem dolgozom, így időm mint a tenger,ezeket megcsinálni,de sokszor azt érzem valamilyen oknál fogva,hogy nincs értelme. Sokszor még azt is a szemére vetem,hogy főznöm kell rá,és két helyen is eszik. Piti dolgokból csinálok balhét, ami szerinte tök parányi dolog, szerintem meg nem. rengetegszer vagyok ingerült, fáradékony, nincs kedvem még megmozdulni sem,nem hogy kimozdulni.Minden,szinte csak pár percre okoz némi kis boldogságot, aztán kezdődik minden előröl.Ez mitől van velem? Nem voltam soha ilyen korábban,amikor a szülőkkel éltem.
márc. 11. 23:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem egy normális életforma, hogy csak a pasid körül forogjon az életed. Csak azért takarítani, főzni, stb. és közben ő ezekben nem vesz részt. Ha épp nincs munkád, keresel? Tanulsz valamit? Van célod? Van közös hobbitok vagy valami közös cél? Nehogy már csak arról szóljanak a napjaid, hogy rendezgeted a lakást. Ebbe persze, hogy beleun az ember.
márc. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Na pazarold az időd egy ilyen pasira. A háztartás közös, tök mindegy mit mondanak a rokonok
márc. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%
Talán mert nem a te lakásod.
márc. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
21%

Mind a ketten dolgoztok?


Ki fizeti a háztartási dolgokat, ennivalót?


Számlákat ki fizeti?


Ezektől függ hogy mi a dolgod. Ugyanis ha ő teszi le az asztalra a lóvét övé a pecó egy vast sem kell bele adnod a fizetésedből, akkor biztosan joggal várja el hogy te vigyed egyedül a háztartást.


Ha a fizetésedből nem lehet megélni azt meg 8 órás hobbizásnak hívják, zsebpénzért.


Ebben az esetben nem várhatod el tőle hogy ő takarítson.

márc. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%
Anyukad nem viselkedett igy apaddal, nem lehet, hogy ezt a mintat lattad otthon? Amugy nem kizart, hogy bedepiztel munka nelkul, celtalanul vagy, a hazimunka meg nem unalmas, es az is zavar, hogy minden rad marad, raadasul elvaras is, ami igazagtalan.
márc. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
92%
14 ritka gusztustalan hozzáállásod van, mar ne haragudj. Mi az hogy az kell takarítson aki alig keres valamit? Mi az hogy 8 órás hobbi, hát ki a rák akar alulfizetett lenni amikor ugyanúgy vegigdolgozza a napot? Ebredj fel, nem lehet mindenki programozo, céges munkas, az éhbéres melót is meg kell csinálja valaki, mielőtt összedőlne az egész rendszer nélkülük. És a kevés pénz is több, mint a semmi. Álomvilagban élsz, ha azt hiszed régen nem úgy volt, ahogy sok mai kapcsolat. Rengeteg alulfizetett tanárnő, aki engem is tanított, nem kicsit jól kereső férjet választott magának. Ez ìgy volt balanszban. A mai világban is sok egyetemista lány van, akik nem tudnak sok pénzért elhelyezkedni, de nem találnak párt, mert a pénznél jobban számít a szellemi élet találkozása.
márc. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg is van a válasz:

"Ő nem segít semmilyen házimunkában."

Így értelmetlennek, feleslegesnek tartod a gályázást, hisz valószínűleg ő sem értékeli a munkádat.

márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én kivágnám azt, aki szerint a nő dolga a takarítás.


Kéne a francnak ilyen ember, akkor élek egyedül.

márc. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!