Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok,nők titeket zavarna,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,nők titeket zavarna,ha a pasinak,pasitoknak a lakása a szülei lakása mellett lenne?

Figyelt kérdés

Egy 4 emeletes háztömb 4. Emeletén lakok.

A szüleim a szomszédaim

( falszomszéd) is egyben, közvetlenül a mellettem lévő lakásban élnek.


Mikor 19 éves voltam akkor vásárolták a szüleim ezt a garzonlakást nekem.

Minden délben általában átmegyek a szüleimhez ebédelni.


Illetve minden héten

1 alkalommal a szennyes ruháimat is átviszem mosásra.


Párkeresésnél,randizásnál zavarna ez egy pasiban?



febr. 12. 10:15
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
78%
Igen zavarna. Azt elhiszem, hogy 19 évesen örültél a saját térnek, de 26 évesen ez már nem tér. Vagy add el ha a te neveden van, vagy menj albiba, vagy mivel nem sokat kell fizetned, ezért akár gyűjthetsz is sajátra, hitellel vehetsz egyet.
febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
78%
Neked nincsen lakásod. Anyádéknak van kettő. Ebből az egyiket te használod ingyen, és még anyádat is kihasználod cserébe.Az ágyba is hívod, hogy segítsen megdugni az aktuális csajt, vagy oda inkább apád megy, mert egyedül arra is képtelen vagy?
febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem 25 évesen ez még nem gáz. Rengetegen laknak otthon ilyenkor. Szerintem több mint a 25 évesek fele. Ez pedig jobb felállás, mint ha otthon laknál.

Szerintem az, hogy náluk eszel, nem baj, pláne hogy nincs barátnőd. Logikus döntés ott enni, munka mellett az ember nehezen főz. En ugyan igen, de nehéz tenyleg és fárasztó.

A többi dolgot viszont nem értem meg. Ha van fizetésed,vegyél egy mosógépet, szereltesd be. Kb 100 ezres tétel, szereléssel együtt.

A másik hogy állítólag nem tudod kitakarítani a wctmeg a zuhanyzót. Nem sértesnek szánom, de konkrétan a debillek is kitakarítják. Szerintem nőj föl legalább erre a szintre.

febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
70%

#33

"munka mellett az ember nehezen főz"

Mert szerinted egy 25 eves anyja nem dolgozik?

Meg ha a kerdezo azt irta volna, hogy megosztjak a fozesi feladatokat, ugy szimpatikus is lenne.

febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
6%

34 az anyja így is úgy is főz. Akkor is főzne,ha a gyereke magára főzne

Nem tudhatjuk, mit és mennyit dolgozik. Abban igazad van, hogy feloszthatnák a főzést. Viszont anyuka elég dominansnak tűnik ezzel a wc pucolással. Nem hinném, hogy az ilyen típus kiengedi a kezéből a főzést.

febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
78%
Határozottan zavarna.
febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
78%

Nem zavarna, mert nem jövök össze ilyen életképtelennel.


Megjegyzem unokabátyám házas ember 45 éves, és heti 4x rohan anyucihoz kajálni :D

febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
40%
#37 Te vagy itt az életképtelen... :D
febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ attól hogy a párod milyen viszonyba van a szüleiddel,illetve a szüleid mennyire "zaklatnak "titeket...én együtt laktam a szüleimmel mint apukámnál mint anyukámnál egyik se volt jó,tudom itt nem erről van szó hanem mellettük.. de az én anyosom 5-10percre lakik tőlünk naa és háth eléggé zavar engem hogy szokszor jár hozzánk le...tudja a párom(nem viselem jól ha vki napi szinten lejár órákra)így én nem laknák se az ő családjához sem az enyémhez közel max egy 10-30kmre tőlük😄😄
febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!