Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok,nők titeket zavarna,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,nők titeket zavarna,ha a pasinak,pasitoknak a lakása a szülei lakása mellett lenne?

Figyelt kérdés

Egy 4 emeletes háztömb 4. Emeletén lakok.

A szüleim a szomszédaim

( falszomszéd) is egyben, közvetlenül a mellettem lévő lakásban élnek.


Mikor 19 éves voltam akkor vásárolták a szüleim ezt a garzonlakást nekem.

Minden délben általában átmegyek a szüleimhez ebédelni.


Illetve minden héten

1 alkalommal a szennyes ruháimat is átviszem mosásra.


Párkeresésnél,randizásnál zavarna ez egy pasiban?



febr. 12. 10:15
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
94%
Hát krva nagy tudomány zuhanyzót meg wc-t pucolni tényleg. xD Úgy élsz, mint egy tini gyerek, ez zavarna, azt leszarom, hol laknak a szülők, mert úgyis nálam lennénk 99%-ban, én nem alszom ott senki kanbarlangjában, hogy aztán másnap reggel head and shoulderssel kelljen arcot mosnom meg mittomén.
febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

A legnagyobb havi kiadás az étkezés, fölösleges magamra főzni,ha mellettem a szüleim amúgy is főznek.

Így havi szinten rengeteget megtudok spórolni

febr. 12. 10:39
 13/39 anonim ***** válasza:
92%
Troll kérdés, nyugi.
febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
91%
Igen, kellene neked egy saját lakás, ahol megtanulsz majd egyedül élni teljes mértékben anyuciék nélkül. Spórolgass még.
febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
92%
Az önálló élet része, hogy megtanuljuk beosztani a pénzünket. És bizony az étel is költség. Eddig spóroltál, abból veszel egy mosógépet, és szólsz anyucinak, hogy következő hónaptól magadra mosol, és ezentúl főzni is magadra fogsz, mert szeretnél önállósodni, felnőni.
febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Ezt jó csak én nem is akarok főzni a pénz mellett türelmem sincs hozzá.
febr. 12. 10:43
 17/39 A kérdező kommentje:

11#

Nem head and shoulderst használok.

Fa men 2in1 férfi tusfürdőt és sampont egyben.

febr. 12. 10:45
 18/39 anonim ***** válasza:
94%
Akkor járj menzára. Sokan csinálják, akiknek megterhelő a munka, és nincs idejük vagy energiájuk főzni.
febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarásra nincsen gyógyszer. 🤷‍♀️
febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
82%

#18

Nem fog pénzt költeni kajára. Sóher, de nőt azt akarna, hogy majd az főzzön ingyen neki, ha már anyuci nem lesz.

febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!