Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egyeseknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyeseknek, mint nekem rendkívül nehéz párt találni, mások meg alig szakítanak valakivel, és már új pasijuk van, vagy félrelép a pasi mellett, és a pasi mégis annyira szereti, hogy meg is bocsát?

Figyelt kérdés
Értem még egy pasi sem volt rajongásig oda, mindig hűséges voltam, másoknak meg a félrelépését is elnézik.
jan. 17. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok hogy nehezen megy. Betudtam annak higy nem lehetünk egyformàk az élet különböző területein.. Nekem a kapcsolatok kiépítése okoz nehézségeket.
jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Párom is ilyen. Mély érzelmű ember. Nekik nehéz hasonló társat találni.
jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Jobb a mellük
jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha külsőre jól néznél ki és járnál emberek közé, ahol mindenféle megfordul akkor már rég leszólított volna egy jóképű , vagy gazdag faszi.

Még ha érzelmek nincsenek is.

jan. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az élete és az életvitele is...
jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!