Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők mit tennének ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mit tennének ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ha kialakulna egy új párkapcsolat (minden volt már csak szexuális dolog még nem), és a férfi megmondaná, hogy akkor lehet szex köztetek ha mindketten kompletten kivizsgáltattátok magatokat szexuális úton terjedő betegségek szempontjából.


Ekkor mit reagálnátok? Volt már hasonló, vagy akár fontolóra vettétek a szűrést valaha?



jan. 27. 22:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tünete, te buta tök! A HIV vírus sokszor 6-8 évig nem produkál tüneteket. Ez csak egy példa
jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem válogattam a partnereimet, normális párkapcsolatban éltem. Ugyan mitől lenne aids-em. Ilyen marhaságot se kért meg tőlem senki, szerencsére nem paranoiasokkal randizok. De te kérd csak be nyugodtan, hajra.
jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

22, pont attól lehet neked is, mint mindenki másnak. Fertőzöttségtől. A betegségek nem válogatnak. Egyszer kaptam el nemi úton terjedő betegséget, azt persze párkapcsolatban. A csajnak életében én voltam a második partnere. Ez ilyen! Nem azért kapja el valaki, mert isten megbünteti a sok partnere miatt!


Hanem mert olyan emberrel csinálja, aki hordozta a nyavaját

jan. 28. 12:17
 24/30 anonim ***** válasza:
És hogy derült ki a nemi betegséged?
jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Hát 24-es, ez egy külön story. A lényeg hogy nagyon nehezen derült ki mi okozza a bajomat, pedig orvostól orvosig jártam. Mikor épp orvoshoz nem mentem akkor mentem laborba hogy vizsgálatot kérjek saját költségen. Úgy egy olyan 100-as talán ráment erre a mutatványra. Voltak tüneteim, a csajnak nem.
jan. 28. 12:24
 26/30 anonim ***** válasza:
Naa, de akkor csak volt tünet, nemde?
jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
🤦 olvasd el az egészet újra, és rájössz hogy volt.
jan. 28. 12:37
 28/30 anonim ***** válasza:
27-az szívás.
jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 22/24/26 tuti még egy éretlen szűz. Felnőtt tapasztalt nő ennyire nem lehet homályos! 😑
jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
#29 pontosan. Ha az lenne, ő is tudná, hogy a szűrés pont annyira védi őt is.
jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!