Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennének a helyembe ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének a helyembe ?

Figyelt kérdés

3 éve meg ismerkedtem egy férfival .Barátságnak indult aztán több lett belőle . 2 éve titokban viszonyunk van mert nős .Nekem és neki is jó volt így eddig .

Pár napja felhívott hogy beszélni akar velem azt hittem szakítani fog a családja miatt de nem így lett .

El mondta nekem hogy nem akar többet bujkálni és hogy tegyük hivatalossá a kapcsolatunkat és hogy olyan hatással voltam rá hogy nem tud el felejteni. Illetve hogy ha én is szívesen lennék vele hajlandó lenne értem elhagyni a feleségét .

Én szeretném mert tényleg bele vagyok esve teljesen mint ki derült kölcsönös de nem akarom hogy miattam menjen tönkre egy család de félek hogy ha vissza utasítom akkor el vesztem .

Mit tegyek ?



2023. dec. 2. 19:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem akartad volna, hogy miattad tönkre menjen egy család élete, akkor nem fekszel alá. 🤷🏻‍♀️

Nem baj, összejöttök, aztán pár év múlva téged fog ugyanígy dobni.

2023. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%

"nem akarom hogy miattam menjen tönkre egy család"

Nem miattad megy tönkre.

Mivel te is akarsz vele lenni, bíztasd, hogy tegye meg a szükséges lépéseket - azaz váljon el.

2023. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Vele lennék, legalább a felesége megszabadulna tőle.
2023. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

Miért csak titokban volt ez a viszony?


Mi lesz, ha a feleség megtudja a csalás tényét? Nem fog az neki fájni? Mire számítasz, hogy nem lesz később lelkifurdalásod?


Közös gyermekük biztosan nincs ennek a férfinak a feleségével? Honnan tudod, hogy nem rejteget váratlan kellemetlenségeket ez a viszony?


Azért teszem fel ezeket a kérdéseket, mert én EGYHÁZILAG ÉS POLGÁRILAG IS SZABAD ÁLLAPOTÚ(!) emberekkel kezdtem és mégis váratlan akadályokkal találtam magam szembe, amelyek elkeserítettek nagyon...

2023. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

A mi kapcsolatunk felvállalása több szempontból se lenne egyszerű ezért is volt titokban . A két kisgyereke miatt és más tényezők miatt sem lenne egyszerű .

Biztatni nem fogom mert számomra az is olyan lenne mintha én vettem volna rá szerintem ezt egyedül neki kellene meghoznia de ha meg teszi támogatom mindenben.

2023. dec. 2. 20:00
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el, hogy ahol már van megcsalás azt nem lehet tönkre tenni, mert már tönkre van.
2023. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez lánykérés volt. Vagy igent mondasz, vagy nemet.
2023. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%

Mik történtek...?


A "szabad állapotú" embereknél is vannak bizonyos "játékszabályok". Ezekkel szembesülsz és nem érzed jól magad garantáltan.


Pl. egyik esetben kisebb félreértésből kerekedett hosszantartó óriási botrány. (Nem számított, hogy éppen meghalt egy hozzátartozóm akkor frissen...)


Másik esetben rövid idő alatt előkerült a régi barátnő, mint féltékeny hárpia. Csupa keserűség lett minden. De még a férfi húga is házisárkányként cirkuszolt, hogy "mi az, hogy"... stb. stb.


Szóval: vigyázz, és légy éber!

2023. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

A viszony azért volt titokban mert mint ketten férfiak vagyunk .

Én nyíltan meleg ő nem tudja még de azt hiszem minimum biszexuális .

A felesége a legjobb barátjának hisz ezzel ki tudjuk magyarázni a gyakori találkozókat .

2023. dec. 2. 20:02
 10/23 anonim ***** válasza:
Félsz, hogy téged is megcsal? Valószínű, hogy megfog.
2023. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!