Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennének a helyembe ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének a helyembe ?

Figyelt kérdés

3 éve meg ismerkedtem egy férfival .Barátságnak indult aztán több lett belőle . 2 éve titokban viszonyunk van mert nős .Nekem és neki is jó volt így eddig .

Pár napja felhívott hogy beszélni akar velem azt hittem szakítani fog a családja miatt de nem így lett .

El mondta nekem hogy nem akar többet bujkálni és hogy tegyük hivatalossá a kapcsolatunkat és hogy olyan hatással voltam rá hogy nem tud el felejteni. Illetve hogy ha én is szívesen lennék vele hajlandó lenne értem elhagyni a feleségét .

Én szeretném mert tényleg bele vagyok esve teljesen mint ki derült kölcsönös de nem akarom hogy miattam menjen tönkre egy család de félek hogy ha vissza utasítom akkor el vesztem .

Mit tegyek ?



2023. dec. 2. 19:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
42%

Ja, most olvasom: két kisgyerek! Hát akkor azt vállalnod kell, hogy "anyapótlék" leszel nekik.


Milyen érzés lesz ez a vér szerinti anyának, nem tudni.


Ha úgy érzed, hogy megbirkózól ezekkel az akadályokkal, akkor vágj bele! De sosem tudhatod, hogy honnan jönnek elő a legváratlanabb meglepetések. Lásd az én példáim közül a kettőt.


4-es és 8-as válaszoló voltam.

2023. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
33%

Te jó ég!


Most már nincs több kérdésem.


Kategória: homoszexualitás.

2023. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem attól nem félek hogy engem is meg fog csalni .
2023. dec. 2. 20:06
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Bizonytalan vagy abban, hogy vele akarsz élni és hogy nyíltan felvállalnátok egymást/felvállalnád őt?
2023. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Saját magamban nem vagyok bizonytalan én feltudnám vállalni de benne már annyira nem mikor még saját magában sem biztos .

Ha nem akarnék vele élni nem húztam volna ezt az egészet 3 évig .

Sosem akartam valakinek második lenni .

2023. dec. 2. 20:14
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
De hát biztos magában ha elhagyja őket érted. Attól még törődhet a gyermekeivel.
2023. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Mégis második voltál eddig. Most első lehetsz. Nem bízol benne? Miért nem?
2023. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

A nem biztos magában állat a saját szexualitását értem.

Ezért nem bízom benne .

Persze hogy törődhet a gyerekeivel ezt el is várnám tőle .

A gyerekek miatt is aggódom 3 és 5 évesek fogalmam sincs mit okoznék nekik ezzel vagyis inkább hogyan értenék meg az egészet hiszen még kicsik nagyon .

2023. dec. 2. 20:41
 19/23 anonim ***** válasza:

"A nem biztos magában állat a saját szexualitását értem.

Ezért nem bízom benne ."

Ha nem bízol benne, mondj nemet. De azért őszintén elbeszélgethetnétek a témáról.

2023. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
83%

Szerencsétlen családja... Nincs bajom a melegekkel, de ha kiskoromban apám elhagyott volna egy férfiért, hát akkor lehet nem így lenne...


Hát nézd ez így nagyon bonyolult. A feleség helyében nekem már az is elég elég lenne hogy bi, nemhogy még 2 éve s€ggbe is rakják. Főleg ha eddig nem tudott erről.

Persze megértem a férjet is hogy nem akarta, vagy nem tudja elfogadni ezt, sőt az egész csaladosdi arra ment ki, hogy hátha "megjavul", csak ez nem jött össze, mert ez nem egy olyan dolog amit el lehet mulasztani.

Valahol sajnálom is.

Te viszont nem tudtál volna egy egyedülállóval kezdeni? Vagy legalább egy olyannal aki eddig is tudta hogy bi vagy meleg?

2023. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!