Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennének ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Munkaügyben találkoztunk, megcsináltam amiért jött, majd kb. 1,5 órán keresztül beszélgettünk (nem munkáról). Azonnal érezhető volt a kölcsönös szimpátia, megbeszéltük, hogy még fogunk találkozni a munkahelyemen kívül is. Beültünk 3 nappal később egy kávézóba. Elmondta, hogy van egy 4 hónapos kapcsolata, de a barátnője 2 hete kiment külföldre a munkája miatt 3 hónapra. Sosem élt még távkapcsolatban, de úgy érzi, hogy ő minden áldozatot megér, nagyon szereti, ugyanakkor megfogta bennem valami megmagyarázhatatlan. Nem tudnék tükörbe nézni, ha én barmolnám szét a kapcsolatukat, így a találkozáson és 2 arca puszin kívül nem volt köztünk semmi, viszont a találkozó óta is rengeteget gondolok rá.
2021. okt. 8. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nekem eleve derogalna olyannal kezdeni aki másra van állva. Nekem ez helyből sértő.
2021. okt. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem írtam le, de a kávézóban tudtam csak meg, hogy nem egyedülálló, addig nem említette.
2021. okt. 8. 09:10
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

A pasas barmolja szét a saját kapcsolatát, nem te.


Egy dugasra talán jó lehet, semmi másra. Az ilyen szánalmas, hazug, link alakok semmi másra nem jók.

2021. okt. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Elég szánalmas csávó... :(
2021. okt. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Kell neki dugópajti, amíg a felvállalt nő megérkezik. Most gondolkodik, megéri-e. Illetve várja a te megerősítésedet :)
2021. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Semmit, hagynám a francba.
2021. okt. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

"Sosem élt még távkapcsolatban, de úgy érzi, hogy ő minden áldozatot megér, nagyon szereti"

- egy kis porhintés, ami után majd jön az hogy "ő már ebbe belefáradt, egy férfi nem lehet szex nélkül stb" szép lassan közeledbe férkőzik

Ismerem én az ilyeneket...

2021. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha te lennél a barátnője, veled is ugyanezt csinálná.
2021. okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%
Gáz a pasi. Friss kapcsolat, de jajjjj benned pont meglatott valamit. Hatalmas kamu duma, ahogy a kint van a barátnőm is. Be ne dőlj neki
2021. okt. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
9# a kintlévő barátnő még igaz is lehet. Ebben az esetben kétszeresen tahó.
2021. okt. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!