Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennének ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennének ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

3 éve együtt vagyunk barátommal, egy évvel idősebb nálam.

Sokszor vitázunk,vagyis inkább,csak összekapunk,ritka a nagy veszekedés nálunk, viszont ha ránk jön az öt perc, eléggé csúnyán össze tudunk veszni. Viszont nagyon szeretjük egymást.

A probléma az,hogy van egy 4 évvel idősebb srác,nem rég ismertem meg, barátként tekintek rá, először azt hittem ő is,azért mégiscsak 4 év van köztünk... Nagyon kedvelem,de ő folyamatosan azt hajtogatja,hogy velem akar lenni. Nagyon összezavart. Érdekel engem a fiú,de a 3 éves kapcsolatomat nem akarom eldobni, főleg hogy barátom nagyon összetörne. Neki én jelentek mindent és nekem is ő. Hiába mondom a másik srácnak,hogy nem lehet köztünk semmi,mert szeretem a párom. De közben ott motoszkál bennem,hogy nem akarom megbántani se. Egyikőjüket se. Mit kéne tennem? Lehet igazából értelmetlen kérdés,de nem tudom hogy ne veszítsem el haverként a fiút..Nagyon sokat gondolok rá.

22/L


2018. jún. 26. 05:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazi pleaser vagy

Szerelembol legyel valakivel nem azert mert nem akarod megbantani vagy sajnalatbol.

Uj pasi erdekel zard le a regit es lepj

Nem erdekel akkor pedig hanyagold

2018. jún. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Addig olvastam, hogy "van egy négy évvel idősebb srác". Csak mert ha van, mondd el a pasidnak, és hagyd a továbbiakban őt békén. Utána azt csinálsz a srácoddal, amit akarsz, de a pasidnak joga van tudni, hogy egy ribivel van együtt.
2018. jún. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

erre mondjanak már valamit a lányok..


mi ez?

mi az, hogy kapcsolatban sem lehet megülni az alsó fertályon?

ha mondjuk tudom, hogy tériszonyos vagyok akkor nem tanulok ácsnak, nem?

mi a trutyiért kell párhuzamos szálakat szőni?

nem is gyanús, hogy 20 év különbséget is benyel egy kapcsolat? (azt hittem nem érdeklem mert 4 évvel idősebb)


gratula

2018. jún. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Krúdy Gyula ***** válasza:
100%

Itt úgy néz ki ritka, de én végigolvastam a történeted.


Magánvéleményem szerintem önmagadat próbálod hitegetni, és szívesen lennél a másik sráccal.


Ezt leszámítva eléggé gáz ahogy viselkedsz. Ha párkapcsolatban vagy, és valaki udvarolgat neked, de ami a legrosszabb ha valaki a párod ellen beszél akkor azzal elvből meg kell szakítani a kapcsolatot. Úgy néz ki te ilyen erkölccsel nem rendelkezel, vagy a kapcsolatod szar.


Az egyetlen amit javasolnék, hogy ezt az állapotot ne nyújtsd tovább mert nagyon gáz amit csinálsz még önmagaddal szemben is (róluk nem is beszélve). Dönts vagy így, vagy úgy.

2018. jún. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem haverként gondolsz a másik fiúra. Ezt tudod te is. Hízeleg neked, hogy hajt rád, és kéne egy kis vàltozstosság. Ennek az lesz a vége, hogy a következő összekapás után mész hozzá vigasztalódni.

Ennyit arról, hogy mindent jelent a párod... Ha így lenne, akkor nem érdekelne a másik haverként se. De te már talonba tetted, csak az a kérdés, mikor veszed használatba.

2018. jún. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem feküdj le vele, a hapsidnak meg jelentsd be, hogy gyereketek lesz. Ennyi idő után már úgy is lehetne.

31/f

2018. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát ha ennyire nem tudsz dönteni, akkor dobj fel egy érmét.

általában ha én szerelmes voltam akkor nem kellett más, mert ha már más kellett, akkor már nem szerettem a másikat.

2018. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!