Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pszichológus-hoz kéne mennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológus-hoz kéne mennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én egy majdnem 20 éves srác vagyok.. eddig volt 1 barátnőm, és azzal a problémával küzdök hogy bármennyire is szeretném, és akarom.. tenni azért hogy legyen barátnőm, egyszerűen nem tudom leküzdeni a félelmemet hogy oda kell menni, és az az érdekes hogy miután oda mennék nem lenne semmi probléma mert már volt olyan hogy oda mertem menni, nem is egyszer, de valamiért mindig vissza tér ez az érzés és tudom hogy csak én tehetek ellene de félek... és nem tudom miért pedig férfi vagyok és ennek természetesnek kéne lennie, hogy csajozok... lehet el kéne mennem dokihoz?
2010. okt. 23. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, ez egy általános frusztráltság, ha majd több tapasztalatod lesz ezen a téren, akkor annál bátrabb leszel. Ilyenkor tart az ember a visszautasítástól, attól, hogy mit szól az illető, de ha ezt túlléped, meglátod mennyi pozitív élményed lesz, ha szóba elegyedtek, és normális a lány ráadásul. Ha így direktben nem megy, akkor próbálj mondjuk a lány osztálytársaiddal sokat beszélni, és majd alakul ez...
2010. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pocahonsaurus ***** válasza:
Ember! Hülye vagy? Dokihoz? Egyenesen jó, ha élsz, mert akkor az is megeshet, hogy tök lúzernek látszol, idegességedben földöntesz egy-két kukát, tök balekságból. A lányok ezt jobban csípik, mintha egy öntelt egoista bunkótahó lennél. Ne legyőzni akard a félelmed, hanem állítsd az oldaladra.
2010. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

10:43

Ezt mégis, hogy lehet a saját oldalra állítani?

2010. okt. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igyál meg 2 felest 1 ből nem leszel ideges
2010. okt. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!