Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi antinő manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi antinő manapság? Hová lett mostanra a klasszikus nőiesség?

Figyelt kérdés
Vannak a klasszikus női értékek, ilyenek például a kedvesség, empátia, érzelmesség, kifinomultság és báj. Ezek mind pozitív tulajdonságok, és a többség ezt keresi a nőkben. Viszont a jelenkorban sok nő ezeknek a tulajdonságoknak a szöges ellentétét képviseli. Miért alakult ez így ki? Mi okozhatta ezt a változást, és hogyan lehetne visszacsinálni?

jan. 2. 17:42
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez felbasz téged, akkor én is ilyen leszek. Jó szűrő.
jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
100%
a sok antiférfi antinőt eredményezett
jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
100%

"A férfi oldal pedig a céltudatos, magabiztos, erős, határozott stb. Ezek így egészítik ki egymást párban."

Az a helyzet, hogy nőként is többnyire ezt kell tudni felmutatni, különben nem vesznek komolyan. Nem csak a munkahelyen, de szinte mindenhol. Ha nyílik a kettes kassza, ott is. 🙈

Nőként rettenetesen vágytam arra, hogy a legalább a párom mellett nő lehessek. Kedves, empatikus, gyengéd, stb... Erre vagy olyat fogtam ki, aki egy nyamvadt pizzát nem mer rendelni telefonon, (inkább te), és kénytelen voltam nagyobb tököt növeszteni, mint az övéi. Vagy bevonzottam a nárcisztikus agresszorokat, akik minden téren el akartak nyomni, mert ettől érzik magukat férfinak.


Olyan férfitípust, aki mellett elengedhetem magam, és megélhetem a női lét napos oldalát, maximum a moziban láttam. Sem a családban, sem a baráti körben, élőben sehol, tehát kezdem azt érezni, hogy irreálisan magas elvárás egy férfias férfi, a szó legnemesebb értelmében.


Mivel becsicskulni nem szeretek, ezért maradok inkább szingli. A nőies oldalam pedig a legjobb barátnőim mellett tudom megélni. Előttük lehetek gyengéd, empatikus, gondoskodó, érzékeny, hisztis, felszabadult, gyerekes, cuki, meg ami jól esik.

jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifejezetten erre figyelsz, akkor csak ezeket fogod észrevenni. Mint az incelek a pénzéhes, külsőre menő nőket. Mint a feministák a nőket elnyomó férfiakat. stb
jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
100%

23

Ebben van valami. A férfiak is azért voltak férfiasan férfiak régen, mert annak kellett lenniük, az volt az elvárás. Mindenki sokkal jobban szerepet játszott, mint ma.

jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
23-as jól közelíti meg a kérdést, ő is elismeri hogy ezek klasszikus nőies tulajdonságok. És egész ügyesen ki is fejti az okait. Viszont ha már felmerült a másik oldal, kérdeznék én is tőled. Számodra mik a klasszikus férfias értékek és tulajdonságok?
jan. 2. 18:37
 27/58 anonim ***** válasza:
94%
23 nagyon jól összefoglaltad. Köszönöm. Teljesen így érzek én is.
jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, még mindig nem sikerült válaszolni, hogy mennyit keresel, mit dolgozol, mennyi a vagyonod, van-e házad, kocsid, stb., stb.
jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ő hisz valamit, nem jelent semmit.


A nőknek meg tudod mondani, milyenek legyenek, de a pasiknak nem? Érdekes.

jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%

"legalább a párom mellett nő lehessek. Kedves, empatikus, gyengéd"


Miért hiszitek azt, hogy ezek női tulajdonságok? Az én (férfi) párom is kedves, empatikus, gyengéd, gondoskodó... nem lennék vele, ha nem lenne ilyen. És én is ilyen vagyok. Nem tudnék egyedül lenni kedves és empatikus egy kapcsolatban egy nem-kedves, nem-empatikus fazonnal.

jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!