Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi antinő manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi antinő manapság? Hová lett mostanra a klasszikus nőiesség?

Figyelt kérdés
Vannak a klasszikus női értékek, ilyenek például a kedvesség, empátia, érzelmesség, kifinomultság és báj. Ezek mind pozitív tulajdonságok, és a többség ezt keresi a nőkben. Viszont a jelenkorban sok nő ezeknek a tulajdonságoknak a szöges ellentétét képviseli. Miért alakult ez így ki? Mi okozhatta ezt a változást, és hogyan lehetne visszacsinálni?

jan. 2. 17:42
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet azokkal akik szerint ezek nem kifejezetten női tulajdonságok. Hiszen a közvélekedés, köznyelv szerint is vannak tipikusan férfias és nőies tulajdonságok. Amiket én felsoroltam, eredendően azok a nők sajátjai voltak mindig is. A férfi oldal pedig a céltudatos, magabiztos, erős, határozott stb. Ezek így egészítik ki egymást párban. Az utcán erről bárkit megkérdeznénk, nagyrészt ugyanezeket sorolná fel. És nem azért mert klisé, hanem mert alapvetően így van. Csak az utóbbi időben mintha ez is borulni látszana sokaknál, lásd a kérdésem.
jan. 2. 18:15
 12/58 A kérdező kommentje:
Na 10-es ez például egy érdekes cikk lenne, szívesen elolvasnám. Remélem megtalálod és belinkeled nekünk.
jan. 2. 18:16
 13/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez volt mindig elvárva a nőktől. Nincsenek puncihoz köthető tulajdonságok, akármennyire is szeretnél a farkad miatt egy agresszív, bunkó tetű lenni.
jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
100%

Te férfi vagy?Családodat egyedül eltartod, van ház, kocsi, kényelmes életszínvonal, véded, óvod a feleséged a gonosz világtól?

Mert ha elvárod a nőtől, hogy pénzt keressen, férfiakkal versenyezzen a munkahelyén a lóvéért, akkor mit vársz tőle?

jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól, hogy egy nő céltudatos, magabiztos, erős, határozott, attól még lehet kedves, és bájos is. Csak ezekhez a nőkhöz fel kell nőni.
jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
0%

13

Nincsenek puncihoz köthető tulajdonságok, de farokhoz köthetők vannak? Most akkor melyik?

jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
71%
16, szerinte vannak.
jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
100%

"Hiszen a közvélekedés, köznyelv szerint is vannak tipikusan férfias és nőies tulajdonságok. Amiket én felsoroltam, eredendően azok a nők sajátjai voltak mindig is."

Ezt semmi nem támasztja alá és a közvélekedésre hivatkozni nulla bizonyító erővel bír.

jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
100%

Kedves, empatikus, érzelmes azzal leszek, aki velem is az.

Innentől a hajadra kenheted az ideológiádat...

jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:
Miért, most itt mi szükség van az agresszióra? Én aztán nem fenyegetek senkit, pár női válaszoló meg úgy nekem feszült mintha az életére törtem volna. De élőben is egyre többször ezt látom, hogy a pár férfi tagja szolid és békés ember, ellenben a nő feszült, beszólogatós, néha kifejezetten goromba, vagy otromba módon erőszakos. És itt még csak arról sincs szó, hogy felcserélődtek volna a nemi szerepek, mert normális esetben a férfi se ilyen. De a nők egy része mostanra nem is hogy nem tud uralkodni magán, vagy épp szándékosan nem tartja be a viselkedési normákat, hanem mintha kifejezetten büszke lenne magára, hogy ő antinő. De miért is?
jan. 2. 18:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!