Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha a férfi nem igazán költ a párjára?

Figyelt kérdés
Nem gondolom magam anyagiasnak, nincsenek is nagy elvárásaim, tényleg szinte csak azt várom el amit én is viszonozni tudok. Viszont kezd nekem kellemetlenné válni hogy kb 2x annyit költöttem jelenleg is a páromra mint ő rám.. Tényleg nem elvárom ezeket, meg tudom magamnak is venni amire szükségem van, de jól esne ha mégiscsak máshogy állna hozzám anyagilag. Szerintem ez nem csak nekem kínos hanem neki is hogy ő boldogan sorolja milyen márkákat szeret (mikor kérdeztem minek örülne), majd ő “kiszúrja a szemem” valami olyannal aminek hasznát sem tudom venni :/ és ez nem az első ilyen alkalom volt hisz a névnapja után gondolhatta hogy kb milyen összegben szokásom ajándékozni. Randizni is 1x voltunk mióta együtt vagyunk. Egyébkent jobban keres mint én, illetve az exeimmel kb egy szinten van anyagilag, mégsem tud annyit felmutatni mint ők. Persze magára nem sajnalja ami érthető, de nekem ez kicsit rosszul esik. Főleg hogy előadja hogy az exei penzehesek voltak és kihasználták. En is az lennék? Vagy a csalódásai miatt lehet ilyen? Légyszi ne nézzetek aranyásónak, tényleg nem nagy összegekről van szó.. és mint mondtam viszonzom is, a szándék meg ilyesmi figyelmesség esne jól
2023. dec. 26. 16:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen mellett egész életedben robotolni fogsz a konyhában meg a munkahelyen. Sajnos hozzámentem egy ilyenhez. Amikor jeleztem neki, hogy ezt az életszínvonalat nem tudjuk tovább tartani és keresnie kéne valami plusz melót, egyértelművé tette, hogy keressek én, mert az én fizetésem a kevesebb. De én ekkor már havi 10-20 túlórát bevállaltam a teljes munkaidőm mellé.
2023. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

...Tényleg nem elvárom ezeket, meg tudom magamnak is venni amire szükségem van....

Ilyenkor mondom azt, hogy akkor mi szükség egy idióta pasira? Nyűgnek?

Én is megtudom venni magamnak, egyedül is eltudok menni ide-oda, egyedül is tudok buszozni.

Ha nem tesz hozzá az életemhez, semmi szükség rá.

2023. dec. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

9. én nem tartom magam anyagiasnak, csak bennem volt a félsz hogy nekemestek azért írtam ezt a feltételezést is hogy nem e velem van a gond.

10. egy darab 3ezer ft értékű ruhát és egy 5-10 ezer forintos ékszert kaptam. Ő calvin klein, hugo boss, ilyesmi márkákat sorolt, ezekből vásároltam neki 35 ezer értékben, de olyan jó akciókban hogy ért az 60at is teljes árban, így még feltűnőbb a kulonbseg🥲

2023. dec. 27. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!