Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha a férfi nem igazán költ a párjára?

Figyelt kérdés
Nem gondolom magam anyagiasnak, nincsenek is nagy elvárásaim, tényleg szinte csak azt várom el amit én is viszonozni tudok. Viszont kezd nekem kellemetlenné válni hogy kb 2x annyit költöttem jelenleg is a páromra mint ő rám.. Tényleg nem elvárom ezeket, meg tudom magamnak is venni amire szükségem van, de jól esne ha mégiscsak máshogy állna hozzám anyagilag. Szerintem ez nem csak nekem kínos hanem neki is hogy ő boldogan sorolja milyen márkákat szeret (mikor kérdeztem minek örülne), majd ő “kiszúrja a szemem” valami olyannal aminek hasznát sem tudom venni :/ és ez nem az első ilyen alkalom volt hisz a névnapja után gondolhatta hogy kb milyen összegben szokásom ajándékozni. Randizni is 1x voltunk mióta együtt vagyunk. Egyébkent jobban keres mint én, illetve az exeimmel kb egy szinten van anyagilag, mégsem tud annyit felmutatni mint ők. Persze magára nem sajnalja ami érthető, de nekem ez kicsit rosszul esik. Főleg hogy előadja hogy az exei penzehesek voltak és kihasználták. En is az lennék? Vagy a csalódásai miatt lehet ilyen? Légyszi ne nézzetek aranyásónak, tényleg nem nagy összegekről van szó.. és mint mondtam viszonzom is, a szándék meg ilyesmi figyelmesség esne jól
2023. dec. 26. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nagyon gáz. Nem kell milliókat költeni,de azért ne legyen már sóher ge*i.
2023. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Az bizony, menekülj.
2023. dec. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Volt ilyen exem.


Én kínosan ügyelek arra, hogy már a randizási szakaszban egálban legyünk. Nem szeretem, ha többet költenek rám, mint amennyit viszonozni tudok / szeretek, de aki sóher az sóher. Aki nem akar költeni a kapcsolatra, programokra, az felőlem most már elmehet a francba. Javaslom, te is becsüld magad ennyire.

2023. dec. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is ugyanígy gondolom, még csak fél éve vagyunk együtt de most így a karácsonyi dolog után szerintem is jobb ha rövidre zárjuk.
2023. dec. 26. 16:25
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is van ilyem exem. Ugyanígy többet keresett, mégis a kakaós csiga árát elkérte. (Kérdezte bevásárlás során, kérek e valamit, mondtam, hogy egy csigát bekapnék, majd kint a parkolóban benyögte, hogy 120 ft volt a csiga, miközben ő 30 000ftért vásárolt magának). Mikor szakítottunk, megkeresett, hogy a szülinapi ajándékom árát elkérje. Egy jobb minőségű füles volt, amihez beszerzési áron jutott hozzá, mert a szülei boltjából volt. Az ilyeneket hagyni kell, mert sosem fogsz vele egyről a kettőre jutni. A te pénzed közös lesz, az ő pénze meg az övé.
2023. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg el kell kerülni a sóher pasikat. És ezt úgy mondom, hogy az első randin is szívesen fizetek felesbe, vagy ha meghívott egy kávéra, akkor örömmel viszonzom egy sütivel.


De hányok a garasoskodó emberektől, akik (a) vagy maguk is képtelenek élvezni az életet vagy (b) rém önzők.

2023. dec. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál gáz. Az első volt férjem volt ilyen. Váláskor az általa ajándékba adott mobiltelefon árát szerette volna elkérni. Röhej.
2023. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz.

De aki magára nem sajnálja, csak rád, az még annál is rosszabb, mint mikor magára is sajnálja.

De a legsiralmasabb az egészben, hogy mind úgy írtok ide, hogy még ti gondolkodtok el, hogy anyagiasak vagytok-e, miközben a vak is látja, hogy a pasitok egy világtalan fillérbaszó.

2023. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még érdekelne, hogy mit vettél neki és ő mit neked?

És mindemellett az arcpirító viselkedése mellett milyen márkákat sorolt fel?

2023. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"De aki magára nem sajnálja, csak rád, az még annál is rosszabb, mint mikor magára is sajnálja."


Ez érdekes kérdés, nem vagyok meggyőződve róla. Az egyik exem tipikusan ez a betegesen kényszeres spóroló volt, aki folyamatosan azt leste, hogy hol lehet egy kicsit lecsípni a költségekből, és szinte már sanyargatta magát. Szerintem ez sokkal aggasztóbb és ijesztőbb, mint amikor valaki simán önző.


De ez csak vélemény, nem vitatkozni akarok.

2023. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!