Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy férfi miért hivatkozik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért hivatkozik a párjára úgy, hogy anya, ha beszél róla?

Figyelt kérdés

pl. Megbeszéltem anyával, hogy mit főzzön.

Ez nem gáz 50 éves korban?


2022. jan. 14. 22:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokaknál van így szerintem, főleg ahol gyerek(ek) van/vannak.


Apukám az apukáját vagyis a nagyapámat is papának hívja, mint ahogy mi, gondolom megmaradt ez benne az elmúlt közel 30 évben.

Anyám is mamának hívja előttünk (tesóm és én) az anyját.

Amíg a szüleim együtt voltak legtöbbször anyának meg apának hívták egymást.


Szóval családban ahol vannak gyerekek szerintem ez tök érthető, aztán megmarad, megszokják és már máshol vagyis családon kívül is meg arad ak ezek a nevek.


Nem tartom gáznak.

2022. jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%

Semmi gáz nincs benne.

Te ki vagy a történetben?

2022. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%
Yeesh
2022. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
mert... anya a párja? :D
2022. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem koporsószög, de lehet, ő erre izgul.
2022. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%
Megszokta, hogy a gyereknek állandoan igy emlegeti ezért erre áll rá a szája. (Elég idiotán hat egyébként amikor a gyerek állandoan anyának meg apának nevezi a szüleit. Mintha minden más személyiségjegy eltünne. Még ha azt mondaná, hogy anyám, apám az is sokkal jobb lenne. Kifejezne kapcsolatot. De az, hogy elrikoltja magát: ANYAAAAA!!! elég borzaszto.)
2022. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Én a férjemet nem tudnám Apának szólítani. O sem hív engem Anyának. A gyerekeinknek anyu, apu vagyunk. Ha én mondom a gyereknek pl, hogy szóljon a férjemnek azt mondom: hívd ide apadat. Ha én hivom: "Gyuszi" gyere légyszíves.
2022. jan. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
De az, bármilyen korban.
2022. jan. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én a férfi kolléganője vagyok. Fiatalabb ugyan, de idősebb korban is zavarna.
2022. jan. 15. 07:24
 10/19 anonim ***** válasza:
46%
Engem is zavarna. Legfőbb jele annak, hogy már nem tekintünk nőként/férfiként a másikra.
2022. jan. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!