Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos egy nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos egy nőnek, hogy befolyásolni tudja a párját a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy elérje, hogy,a párja is azt akarja amit ő akar vagy legalábbis ne ellenkezzen.
2023. dec. 24. 17:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"másik szeretetből akár olyan dolgokat is megtesz érted ami neki nincs ínyére, de fontos számára a boldogságod, akkor ezt minek neveznéd ha nem annak hogy elértél nála valamit valamilyen eszközzel?"


Magad írod le: szeretetnek hívják.

2023. dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
8-as! Csak tudod az exbarátnőm mit csinált ha én haragudtam valamiért? Olyankor valahogy mindig olyan melege volt, hogy teljesen meztelenül feküdt mellém, én meg eldönthettem, haragszom-e még.
2023. dec. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szánalmas nőt választottál magadnak, 12-es.
2023. dec. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13-as! Igen, de nyilván egy jó darabig nem mutatta ki, milyen valójában.
2023. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolom. Hagyom, hogy sajàt maga akarja azt amit Én is szeretnèk nagyon enyhe zélzasokkal tálalva maximum.
2023. dec. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

10#

Sajnos Magyarorszàgon èn is mindig azt tapasztaltam a pàrkapcsolataimban ,hogy a nő azt gondolja, hogy neki több jàr, ő többet megengedhet magànak.


Az egy alap volt mindig, hogy ha a pàrom panaszkodik, szìd valakit akkor hallgassam meg ès àlljak mellè. Ha nekem volt bàrmilyen problèmàm akkor ès elmondtam neki akkor kb azt èreztem, hogy màris a szakìtàson gondolkozik. Panaszkodik, hàt ez negatìv. Èn nő vagyok ès elvàrom, hogy tegyenek boldoggà a nap 24 òràjàban..


Problèmàd van? Old meg egyedül ès nekem ne panaszkodj mert elhagylak..


Kb ez szokott a felfogàs lenni.

De ezek csak az èn tapasztalataim

jan. 2. 08:38
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez egy rosszul megfogalmazott kérdés. Az észérveken alapuló kulturált vita is befolyásolás és a kőkemény érzelmi zsarolás is az. Jó esetben az egészséges kapcsolati kommunikáció része a 'befolyásolás', mivel mindkét fél elmondja a véleményét és közelíti az álláspontját. A kompromisszum pl mindig 'befolyásolás' ilyen értelemben, ettől még nem negatív dolog, sőt.
jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16 Hogy ezek miért nem egymást találják be a hasonló pasikkal akikből szintén sok van. Valószínű azért mert egymással se tudnak mit kezdeni adni semmit se tudnak csak követelőzni és nem veszik figyelembe hogy a másik is ember, és így egymás mellett se maradnak meg, csak a normálisakra repülnek rá megint.
jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!