Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos egy nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos egy nőnek, hogy befolyásolni tudja a párját a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy elérje, hogy,a párja is azt akarja amit ő akar vagy legalábbis ne ellenkezzen.
2023. dec. 24. 17:03
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
12 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
50-50% híve vagyok, nem akarom befolyásolni, de engem se próbáljon ő m
2023. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Eleve olyan párom van, akivel egyezik az értékrendünk. Amikor pedig valamiben nem, akkor olyan megoldást igyekszünk keresni, ami mindkettőnknek jó.
2023. dec. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Semennyire. Az szexi, ha alapból ugyanazt akarja, mint én. A manipulálás nagyon nagy turn off.
2023. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, hogy tudjam azt a női minőséget hozni a párom szemében amivel hatni tudok rá. Mind szép és jó ha van egy azonos értékrend, de ettől még a párod nem lesz az alteregód és mindig lesz olyan dolog amiben nem értetek egyet, apróságokra gondolok. Ha nekem nagyon fontos valami, vagy nagyon vágyam valami, legyen akár egy szál rózsa vagy egy csoki a boltból, vagy hogy fel legyen fúrva egy szekrény a polcra, azt el tudjam érni nála, hiszen ezek azok a szívességek amik éltetik a kapcsolatot és nem mindenki szeret szekrényt fúrogatni, de a másik boldogságáért és vágyának beteljesítéséért megteszi a férfi ha az a nő fontos és értékes számára. Szerintem ez nem manipuláció egyáltalán, nem ártasz vele senkinek tulajdonképpen és még boldog is leszel tőle. Hát ilyen dolgokban abszolúte fontos hogy valamilyen szinten "be tudjam folyásolni" a párom. Olyan helyzetekbe pedig ami tényleg értékrendi kérdés (pl én szeretnék gyereket ő nem, vagy én monogám kapcsolatot szeretnék ő nem, stbstb), soha nem kényszeríteném bele, mert egyrészt szerintem nem lehet hosszútávon belekényszeríteni valakit egy számára tök idegen állapotba, másrészt pedig boldogtalanság lenne és abszolút nem őszinte, nyilván egy olyan férfit nem választok páromul aki nem felel meg az én értékrendemnek és igényeimnek
2023. dec. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ügyesen manipulálják a nők a férfiakat egy párkapcsolatban.
2023. dec. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
4, de van olyan, aki szeret, és ami fontos neked, azt megteszi anélkül, hogy lebegtetnéd előtte a pinádat.
2023. dec. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Persze aztán a szexmegvonásos rendszeres büntetést előbb-utóbb megúnja a férfi, aztán nem csoda hogy tovább áll, csak ebbe a nők nem gondolnak bele, mert nekik újabb pasi akit egy darabig irányíthatnak. És ez egy ördögi kör. Meg mi az hogy a férfi nem hozhat fel problémát a párkapcsolatban? Én azért szólok, mert szeretem a párom és szeretném ha közösen megtaláljuk a mindkét fél számára elfogadható megoldást. És nem azt hallani, hogy majd máskor megbeszéljük. A pinán kívül szeretet és alkalmazkodókészséget adjon a nő is!
2023. dec. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#6 hát ha te csak a pinád lebegtetésével tudsz elérni valamit akkor gratulálok. Én is arra gondoltam, hogy a másik szeretetből akár olyan dolgokat is megtesz érted ami neki nincs ínyére, de fontos számára a boldogságod, akkor ezt minek neveznéd ha nem annak hogy elértél nála valamit valamilyen eszközzel? Az pedig nyilván a szeretet és a vágyaid kifejezése. Neked elég egyszerű és egysíkú gondolkodásod lehet ha ez az első ami eszedbe jut...


#7ez a szexmegvonás annyira vicces kifejezés, hatalmas poén hogyha a nőnek nincs kedve szexelni mert a párja mondjuk tapló módon viselkedett vele mondjuk ami sokmindent jelenthet, azt hogy nem figyelsz rá, hogy totálisan letojod , olyan dolgot mondasz neki ami igencsak vérlázító vagy ha olyat teszel ami mondjuk tiszteletlen vagy megalázó vele szemben akkor egyből megbélyegzik szexmegvonással, mert ugye az alanyi jogon jár minden körülmények között a férfinak, ha a párom tapló velem mondjuk ilyen még nem volt, szerintem én se raknám szét neki a lábam hoppra hogy őszinte legyek, mert rohadmód nem lenne se gusztusom, se kedvem, se akkora önbecsüléshiányom hogy előtte valami engesztelést várjak, mert nem használati tárgy vagyok hanem érző ember. Nem voltam még ebben a helyzetben, de azért el tudom képzelni a szituációt és számomra nevetséges ez a szexmegvonás nevű kifejezés, miközben te mit raksz le az asztalra annak érdekében hogy a nődnek legyen is kedve szexelni? Ezen el lehet gondolkozni. Biztos van az a réteg aki ezt manipulatív jelleggel alkalmazza, de szerintem a legtöbb nő még mindig azért nem szexel ilyenkor mert csak szimplán sz*rul érzi magát.

2023. dec. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*Hogy előtte ne várjak semmiféle engesztelést vagy minimum valami szándékot arra hogy nekem is jó legyen*
2023. dec. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8! Természetesen nem! De nem ezzel büntetni kellene, hanem vagy szakítani vagy megbeszélni a problémát és közösen megoldani, de bocsi, nekem az a tapasztalatom, hogy ez a mai nőknek nem megy. Természetesen sem egy nő, sem egy férfi nem tökéletes. De ha szeretjük egymást meg kell beszélni a problémákat és nem halogatni hogy majd megbeszéljük. Sajnos az exbarátnőm az volt a válasza mindig: Ezt majd megbeszéljük. Bezzeg ha ő panaszkodott, én a legnagyobb munka közepett is kénytelen voltam végig hallgatni hogy minden és mindenki sz*R, már bocsánat. Nyilván ez az én tapasztalatom és sokféle kapcsolat és sokféle megoldás létezik, de én akkor is ezt tapasztaltam.
2023. dec. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!