Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahol jóval többet keres a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol jóval többet keres a férfi mint a nő hogyan intézitek az anyagiakat?

Figyelt kérdés
Én 200 ezret kapok, párom 450 ezer körül. Most ha felezünk mindent akkor nekem semmi nem marad hónap végére vagy hogy működik ez? Egyenlőre még a szüleimmel élek, csak kíváncsi vagyok.

#Párkapcsolat, közös kassza, külön kassza, anyagiak, összeköltözés,
2023. nov. 24. 10:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

Úgy, hogy külön kasszán lennétek és csak a saját részed fizetnéd, semmi fele-fele.

Vagy elmész más helyre dolgozni ahol többet keressel. Akár véget vetsz a kapcsolatnak.

2023. nov. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom ilyen esetben hogy intéznénk. De azt tudod, hogy ez az arány bármikor megfordulhat (pl: Munkahely megszűnése, betegség, stb, természetesen ne legyen ilyen)?
2023. nov. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
13%
200 Ft??? Jézusom! Keress másik munkát! A gyakornoki fizum is tobb volt 4 éve
2023. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%
Gyüjtenék sajat magamnak ingatlanra nem hagynám hogy egy pasi miatt lefelé íveljek meg szegényedjek.
2023. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Egyébként ha az számít nekem van félretett pénzem kb 2 millió, mert anyumék sosem kérik el a fizumat. Barátomnak viszont nincs, mert magában lakik albérletben. Tudom, hogy kevés a 200 ezer, de egy kisvárosban élek és örülök, hogy egyáltalán találtam munkát és nem gyárba kell eljárni 3 műszakba mint sok embernek.
2023. nov. 24. 11:05
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk közös kassza van, pedig ennél jóval nagyobb a különbség a fizuk között. Ez van, a gyerekek és a háztartás rám marad nagyobb részben, ezért kevesebbet keresek. Nem problémázik miatta.
2023. nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Most épp nincs barátnőm, de nemrég lett vége egy kapcsolatomnak. Én 2,5-szer annyit kerestem, mint ő. A közös dolgokat nagyjából keresetarányosan fizettük, de ezt sem úgy fillérezgetve, hanem spontánul. Nem volt soha vita belőle, hogy mikor ki mit fizessen, bár ehhez azért jókora összhang is kellett kettőnk között. A cél az volt, hogy mindkettőnknek maradjon annyi magára, hogy ne érezze, hogy az kevés.
2023. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Tuti le leszek pontozva, de én ilyen helyzetre a keresetarányos kasszát látom jó megoldásnak. Én nem tudnám nézni, hogy amíg én 10k-t kifizetek egy vacsorára, addig a párom a meikbe megy mert ott csak 3k egy "vacsora", de nyilvánvalóan nem várhatom el, hogy a lényegesen kevesebb fizetéséből az én színvonalamat fenn tudja tartani. A keresetarányos kasszánál igaz, hogy én fizetek többet, de mégse az van, hogy én fizetek mindent 100%-ban, és a másik csak minimálisan fizet többet.
2023. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%

Azért ne innen akarj nyugdíjba menni, de még gyereket szülni se... képezd magad, akkor nem csak a gyár az alternatíva. Ha laza a meló, akkor van erre most időd és tartalékod is, és ez a jó befektetés. Mondjuk ha találsz valami, ami kelendő, lehet pár hónap, fél év alatt visszajönne egy tanfolyam ára? Nézz körül, mihez lenne tehetséged és lehetőséged szerinted.

Egyébként meg ha összeköltöztök, akkor kialakul, megbeszélitek, ki mit lát jónak. 200-ból szerintem neccesen tudnád önállóan fenntartani magadat akkor se, ha csak az albi, rezsi illetve közös étkezések, mosószer... stb. felét fizeted, így kérdés a párod mennyire rugalmas.

2023. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi annak idejen megbeszeltuk, hogy fizetesaranyosan osztjuk el a koltsegeket. Ma mar a ferjem.
2023. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!