Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy celebnek a párja/férje mellett van szeretője azt megszólják, de ha egy átlag embernek, akkor be se szólnak neki?

Figyelt kérdés
2023. nov. 8. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hgoy nem szólnak be neki?


A celebet (közvetve) ismerő emberek 1-10%-a szól be neki. Ez már 100.000 ismerő körnéykén is többezer főt jelent, ami baromi látványos az internet világában.

Neked hány ismerősöd van? Ha a social mediat nézzük, valószínűleg 200-500. Abból hánnyal vagy úgy, hogy egyáltalán ismeri a magánéletedet? 20? 30? Lehet sokat mondtam.

Azaz egy átlag embernek beszól max 1-2 ember. Velük meg mit kezd? Leszereli őket, elküldi a halál fszába és annyi. 1-2 ember nem cisnál jelenséget, többezer viszont igen. De a többezer is lehet éppolyan elsöprő kisebbség, mint az 1-2 ember. De te minden esetben egyetlen szemszögből figyeled az egészet, tehát hiába egy kicsi kisebbségről van szó, a többezer fröcsögő kommentelőt te nagyon nagy tábornak fogod érezni.

2023. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért érdekelne bárkit is, hogy Józsi bácsi mit csinál a szabadidejében? Max a lépcsőházban élő Marika nénit, akinek jó ilyenkor károgni egyet, meg a helyi Szentéletű Tisztességes Urat aki ilyenkor álszent arccal előadja, hogy milyen suttyó is a Józsi bácsi, bezzeg ő, minden vasárnap a templomban van.
2023. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A celebeknek van hol beszólni, véleményt nyilvánítani róluk.

Kovácsné Arankának meg nincs, vagyis lenne, de nem sokan fognak ráírni fb-n hogy te h... k... szégyelld magad.

Amúgy meg én pont fordítva érzékelem, sokkal elnézőbbek az emberek egy hírességgel, ha félrelép, elválik, sokadik párja van, mint a saját környezetükben.

2023. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert nyilván egy celeb Instagram posztja alá könnyebb anonim kommentelni mindenfélét. A személyes ismeretségi körben meg nehezebb ezt a szemébe mondani, vagy vállalni a paraszt kommentet legközelebb amikor találkoznak.

Amúgy én pont azt látom, hogy akinek szilárd elvei vannak a témában az ugyanúgy elmondja a véleményét az ismerősének is, sőt olyat is láttam, hogy kapcsolatot szakított meg egy régi baráttal emiatt.

2023. nov. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!