Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok, amiktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok, amiktől nőnek/férfinak érzed magad a párod mellett?

Figyelt kérdés
2023. okt. 17. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Tisztelet udvariasság segítség támasz, udvarol, tesz értem, értem él nem magáért, előzékeny, törődő, nem beszél ki nekem más nőket mint vmi haverral, nem viszonyitgat màsokhoz, emeli az önbizalmam nem forditva, társának néz nem cselédjének aki mellől eljàr otthonról, hanem inkább szalad haza melo után stb
2023. okt. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
A nőnek érezni az a romantikus filmekben található meg, mondjuk ilyet a pasik nem néznek, de azért némelyik egész jól tudja imitálni azt a stílust :) A férfinak érezni arról nem nyilatkozom.
2023. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Nőnek akkor érzi magát valaki, ha a másik fél csinál valami infantilis és törvényekbe ütköző "romantikus" dolgot érte, pl. kiszalad a repülőgép felszállópályájára, hogy térden csúszva kuncsorogjon neki.


A másik fele pedig akkor, ha a férfi olyan erős, hogy csak úgy odamegy másokhoz és leveri őket, ok nélkül, hogy érezzék az erő erejét.

2023. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Hat mikor latom hogy elalélva néz vegig rajtam es mosolyog mint 1 kisfiu. Vagy ha bujik hozzam, vagy udvarias
2023. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem a ferfitol erzem magam nonek. Hanem attol h annak szulettem es tisztaba vagyok ennek az elonyevel es hatranyaval.
2023. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem a párom függvényében érzem magam nőnek. Nő vagyok és kész, ehhez nem kell egy férfi.


Más kérdés, hogy mikor érzem fontosnak, megbecsültnek, szerettnek vagy akár szexinek magamat. Ezekhez az érzésekhez valóban szükség van egy másik ember visszacsatolására.

2023. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

#5!

Neked sem volt még igazi párkapcsolatod. Egy nőt dicsérni kell, ne a szomszéd, munkatársa dicsérje meg. Ettől érzi magát nőnek a nő mert felfigyel rá a párja! Nem azért mert nőnek született.

2023. okt. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

7es

Eddig 3 komoly kapcsolatom volt 18, 8, 7 evesek.

Ettol fuggetlenul irtam amit irtam.


En nem erzemagam nobbnek ha dicser a parom. Jol esik de nem ez hatarozza meg! A noiessegem nem valami masnak a reakcioja henem belso dolog. Egy erzes. Mikor reggel felebredek es erzem a testem kinyujtozok es orulok annak h nonek szulettem! Es ez az orom kitart egesz nap.

2023. okt. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!