Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom mellett szürke kisegér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mellett szürke kisegér vagyok, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Nekem nincs bajom azzal, hogy nincs sok ismerősöm és kevesen ismernek. Legalábbis eddig nem volt bajom ezzel, aztán ezt sokan megjegyezték, és elkezdtem magam szégyellni és ez bánt.


Voltak olyan mondatok, amik belém égtek, például amikor párom egyik ismerőse megjegyezte, hogy "Tényleg csak ezt a kislányt sikerült találnod Xy (párom exe) után?", és ez nagyon fáj.

Párom persze nem érti, hogy mi a bajom ezzel, de egy rossz beszólás, és simán kiüt 100 dicséretet. Már emiatt a szüleinek is féltem bemutatkozni, mert ők jobban ismerik a párom és a párom exét is, és félek, hogy ugyanezt gondolják. Már nem merek felvenni se szép ruhát emiatt.


2023. okt. 1. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Ha a párod szerint evvel semmi baj, akkor vele gond van, nem is kicsi. Megkockáztatom, nagyobb mint veled.

A fő kérdésedre válaszolva, engem teljesen megnyugtat az, hogy a páromnak én kellek. Pedig okos, jóképű, fantasztikus humora van, sportoló, és hiába élünk együtt évek óta, nem tudnék komoly hibát találni rajta, rendkívül jó jelleme van. Én pedig tök átlagos vagyok. Szülés után kis felesleggel, sokkal nagyobb pofával, amire nem tudok néha lakatot tenni, átlagos vagy azon aluli családi háttérrel. Marhára jobbat érdemelne nálam, de ha egyszer én kellek neki azóta is, miért érezném magam rosszul?

Viszont ha egy haverja megkérdezné, hogy nem talált-e jobbat nálam, rondán helyretenné őt. El se tudom képzelni, hogy hallgassa rólam ezt a becsmérlő szöveget, és szerintem ezt egy normális ember sem hallgatja el, aki szereti a párját.

Nálatok nem veled van a gond.

2023. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Ha a párod nem áll ki melletted több alkalommal, akkor ő is úgy gondolja és csak beéri veled míg jön "jobb" mint te. Viszont ha olyasmi megjegyzés csak egyszer/kétszer hangzott el lehet nem tudott hirtelen mit reagálni. Talán négyszemközt helyretette, vagy azt hitte be tudod bizonyítani hogy nem vagy kisegér és nem tetszene neked hogy védelmez, mint egy kislányt.


Egyébként ha kisegér vagy azért miért kell megharagudni? Miért nem változtatsz magadon? Oké hogy az ismerőse (vagy ki) durva volt, de lehet tesztelte az álló vizet és te megfulladtál. Állj ki magad mellett bárkiről is legyen szó bármikor!

2023. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

2-es a kisegér nem dícséret, hanem sértés. Szürke, jelentéktelen, unalmas értelemben szokták használni. Gondolom te sem örülnél, ha így jellemeznének téged. Ráadásul azért mert vaalki ezt mondja, még közel sem biztos, hogy így van, harmadrészt ha így is van, akkor sem hiszed el, hogy ez egy jószándékú, segítő hozzászólás volt az ismerős részéről.



Kérdező, a pároddal van a baj: vagy ő is így lát téged, ezért nem érti a kiakadásod, vagy pedig érti a kiakadásod, csak elkeni, elmismásolja, hogy nyugodj le.

2023. okt. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

En szurke egérként se érzem ezt amit te.


Párom nagyon szocializált rengeteg a haverja utcán lépten nyomon kezet fog vele vki mindenhol ismerik már, nekem meg egy barátom sincs.


De akármikor visz a haverjaihoz, szüleihez, tesóihoz, en tök jol elvagyok mindenkivel, milliot röhögünk, bírnak engem, sőt gyakorta én viszem a tarsasagot is es engem hallgat mindenki úgy higy én vagyok az antiszoc szürke kisegér.


Semmi olyan görcsöm nincs mint neked.

Nem is èrtem az egészet.


Ha vki a párom exét sajnálná hogy helyette én vagyok jelen, én szerintem azt csinalnám hogy gyújtsunk akkor gyertyát a tiszteletére és 1 perces néma csendet kérek akkor🤣


Ezek nekem inkább magaslabdák🤣

2023. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

"egy rossz beszólás" - zavar téged?

És nem mersz!! szép ruhát felvenni?

Mitől félsz igazából? Van rejtegetnivalód?

2023. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Ostobaság. Mit lehet erre mondani? "Hogy dolgozzam fel?" Te választottad ezt. Az ugyanolyan szürke egér férfiakat, mint amilyen te is vagy nőben észre sem veszed. A saját férfi verziód, a saját magad kinézetének férfi ellentéte valamilyen foreveralone fórumon veri most a farkát magányosan. Ha a FaceApp-on csinálnál magadról egy szelfit és megnéznéd, hogy néznél ki férfiként (ugyanezzel a fenotípussal, kinézettel, csak férfinak születtél volna), akkor megsértődnél és nem találnád vonzónak a férfi változatodat. Nevetséges ez a rinya. Semmi sem jó? A jó pasi sem jó? Azt is fel kell dolgozni? Gondolkodj már el magadon.
2023. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez hazugság, amit a #6 állít.
2023. okt. 1. 11:15
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Valamikor egy dagadt jobb fej nő mint egy karotnyelt vekony. Felesleges a súllyal példálózni
2023. okt. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

#3: A szürke kisegér egy megállapítás, egy tény a kérdező részéről is:


"Nekem nincs bajom azzal, hogy nincs sok ismerősöm és kevesen ismernek. Legalábbis eddig nem volt bajom ezzel, aztán ezt sokan megjegyezték, és elkezdtem magam szégyellni és ez bánt."


Erre írtam, hogyha zavarja, akkor tessék tenni ellene és kész! Unalmas, önbizalomhiányos. Ezeken lehet változtatni! Ő a legbutább, ha sokszor elhangzott a kifejezés és ő hagyja, nem tesz ellene semmit még szóbelileg sem.

Egyébként ha soha nem zavarta, akkor nem érthető miért most zavarja.

2023. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én nem küldtem képeket. Senkinek. És nem is fogok.
2023. okt. 1. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!