Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a mániája a nőknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a mániája a nőknek, miért akarják hogy egyetem mellett/helyett dolgozzak, ha egyszer van pénzem?

Figyelt kérdés
Vagyonos családban nőttem fel, a szüleimtől sok pénzt kaptam, amit nem szórtam el ész nélkül, hanem befektettem, nekem nem kell menő autó, nem kellenek márkás cuccok,nem kell okostelefon, senki előtt nem akarok én felvágni, csak utazásokra, meg éttermekre költök, mert azok valódi élvezetet nyújtanak nekem. A diplomámat megszereztem, de nem mentem el dolgozni, mert gondoltam inkább továbbtanulok mesterképzésen, hisz hát miért is ne képezném magam tovább, ha megtehetem. Na most azt nem vágom, h egyes nőket ez miért zavar, h én nem dolgozom. Több lány is akivel kavartam, ezért szakította meg velem a kapcsolatot, mert nem találták szimpatikusnak az életvitelemet. Miért olyan fontos a nőknek, h egy férfi dolgozzon, ha egyszer van pénze és egyetemre is jár? Ha otthagynám a mesterképzést és beülnék egy céghez robotolni attól miért lennék több? Főleg hogy az MSc elvégzése után sokkal jobb állásokat is meg tudok majd pályázni.

2015. nov. 14. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
utána elmész doktorira, majd akadémiára,majd külföldi cserediáknak angliába... "mindegy, csak dolgozni ne kelljen"
2015. nov. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Egyfajta gyerek státuszban vagy még, amiatt mert a szüleid pénzelnek. Mondhatnám úgyis, hogy nem tekintenek elég életrevalónak.
2015. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 rrrrrreennnnn ***** válasza:
55%
Mert egy nőben benne van a "fészeképìtési ösztön" Ìgy van kòdolva. Gondolkodik. Ha most nem dolgozik,később sem fog, ha összeköltözünk, hàz kellene, stb... Ha most van lòvéd, egyszer sem biztos, hogy később is lesz... Akkor meg majd ott àllsz,.mint F A SZ a lakodalomban, mert nem vagy hozzàszokva sem a melòhoz, sem a szabàlyokhoz sem az.alkalmazkodàshoz. Ez nem mània, hanem agy...
2015. nov. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Van saját lakásom (ami jelenleg ki van adva) , ahova majd beköltözhetünk, ha lesz egy olyan lány ,akivel komolyabban együtt leszünk.
2015. nov. 14. 14:18
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

Na nyugi, fognak még ezek a nők utánad futni.

Jól tetted, hogy elmentél rá, a sok balek prolira meg ne hallgass, akik mártírkodnak meg játsszák a munka hősét, nekik csak ez maradt.

2015. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

1. Mert ha kikerülsz az egyetemről és 23 évesen egy perc munkatapasztalatod sincs, akkor nem fognak komolyan venni a munkáltatók. Te tudod hányan járnak a szakodra, hány egyetemen tanítják és mennyire keresett a szakmád, de egyből le lehet szűrni, hogy elég nagy a konkurenciád. Hiába a diploma, ha a szaktársaid mind többet tudnak felmutatni az interjúkon, mint te. És nem azt mondom, hogy ne csinálj MSc-t, de én is azt mondanám, hogy keress egy gyakornoki állást.


2. Mert megváltoztatja az ember személetmódját a munka, sokat alakít rajta, és az is benne van, amit a 2. válaszoló mondott.

2015. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Miert kene masnak dolgoznod..? Csinalj egy ceget Magad. Olyan tipus vagy ugyis. De akkor se tamogass senkit. Meg egy kavera se hivd meg. Legyen olyan felnott onallo no, hogy ki tudja fizetni.

N

2015. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Elég kemény szak egyébként, és folyamatosan be kell járni, szóval mellette ha akarnék se tudnék dolgozni. Amúgy az évfolyamtársaim se dolgoznak.
2015. nov. 14. 15:17
 9/17 anonim ***** válasza:
Pffffff. Most komolyan, az nekem is visszatetsző lenne, ha vki semmit nem csinálna, csak henyélne, ha van pénze, ha nincs (és most nem feltétlenül hagyományos értelemben vett munkára gondoltam, de legyen igénye arra, hogy valamit teremtsen, gondozzon, dolgozzon). De hogy olyat b.tassak azért, aki egyetemen tanul... az nonszensz. Ha megteheti, inkább koncentráljon a tanulásra. Attól nem lesz jobb, tapasztaltabb, ha egyetem mellett tescózik meg gyárimunkázik (nekem kellett anyagiak mellett egyetem alatt eladóskodnom egy butikban, hát simán kihagynám az életemből így visszagondolva, ha nem a pénzért kellett volna csinálnom).
2015. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

Én egyetem mellett is dolgoztam, telefonos ügyfélszolgálaton. Amikor éppen nem az egyetemen voltam, akkor dolgoztam, hétvégén is. Volt olyan, hogy ZH időszakban két hívás között deriváltam. Bár államilag támogatott képzésen voltam, a szüleim nem engedhették meg maguknak, hogy "zsebpénzt" adjanak, így magam kerestem pénzt. Sokszor előadások helyett is dolgozni mentem, így persze még több meló volt bepótolni a lemaradást. Nem diplomás képzés, csak felnőttoktatás, egyetemi keretek között, és az alapszakosokkal közös órákon. A záróvizsga is mérlegképes vizsgára hajazott, pedig csak felnőttoktatásban számviteli terület.


Szeptembertől megyek alapszakra. Hogy miért lesz elvárás, hogy dolgozzon valaki egyetem mellett? Mert szeretném, ha hasonló beállítottságú párom lenne, és ha én nőként ezt megteszem, ezt várom egy férfitól is. Nem az a cél, hogy a könnyebb megoldásokat keresse (anyáéknak van elég pénze), hanem lássam, hogy dolgozik. Legyen életrevaló.

22/L

2015. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!