Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a mániája a nőknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a mániája a nőknek, miért akarják hogy egyetem mellett/helyett dolgozzak, ha egyszer van pénzem?

Figyelt kérdés
Vagyonos családban nőttem fel, a szüleimtől sok pénzt kaptam, amit nem szórtam el ész nélkül, hanem befektettem, nekem nem kell menő autó, nem kellenek márkás cuccok,nem kell okostelefon, senki előtt nem akarok én felvágni, csak utazásokra, meg éttermekre költök, mert azok valódi élvezetet nyújtanak nekem. A diplomámat megszereztem, de nem mentem el dolgozni, mert gondoltam inkább továbbtanulok mesterképzésen, hisz hát miért is ne képezném magam tovább, ha megtehetem. Na most azt nem vágom, h egyes nőket ez miért zavar, h én nem dolgozom. Több lány is akivel kavartam, ezért szakította meg velem a kapcsolatot, mert nem találták szimpatikusnak az életvitelemet. Miért olyan fontos a nőknek, h egy férfi dolgozzon, ha egyszer van pénze és egyetemre is jár? Ha otthagynám a mesterképzést és beülnék egy céghez robotolni attól miért lennék több? Főleg hogy az MSc elvégzése után sokkal jobb állásokat is meg tudok majd pályázni.

2015. nov. 14. 13:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ez számomra egyébként rejtély, hogy a dolgozást miért azonosítják egyesek az életrevalósággal...(?).


Nekem egy rakás ismerősöm van, akik már kb.18 éves koruk óta folyamatosan dolgoznak, aztán mégis teljesen kilátástalan az életük, totál életképtelenek , pl. van aki piás, van aki drogos, van aki hitelt vett fel hogy ilyen szaros iphone kütyüt vegyen, valaki meg szuper kocsit vett hitelből... Lehet, h arra képesek, h szar melókat csináljanak, és robotoljanak,de soha nem fogják vinni semmire, ha elisszák,elnarkózzák, vagy mindenféle felvágós hülyeségre elszórják azt a kevés kis pénzüket is amiért oly keményen megdolgoztak.


Én tisztában vagyok a pénz értékével, és attól , h sok jutott nekem, nem szórom el céltalanul, megbecsülöm amim van, és büszke vagyok a szüleimre és az őseimre, h generációról generációra megőrizték az értéktárgyakat, és próbáltak minél többet teremteni. Ha befejezem a tanulmányaimat én is szeretnék dolgozni, a szakmámban elhelyezkedni, és olyan dolgokkal foglalkozni ami érdekel. A szüleim megteremtettek nekem egy stabil életteret, az a minimum, h én ezt meghálálom nekik azzal, h ezt az életteret fenn is tartom ,és lehető legjobbat hozom ki belőle, és ugyanilyen stabil életteret biztosítok majd a saját gyerekeimnek is ha lesznek.

2015. nov. 14. 18:46
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled baj. Ezek a nok idiotak, ne torodj veluk. Mit tanulsz amugy? Mert az viszont igaz, hogy 1 gyakornoki pozi kesobb jol johet a munkaeropiacon. Nem a penz miatt, hanem a tapasztalat miatt. De akkor is hasznos ha sajat ceget akarsz.
2015. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

11es vagyok.

Lehet (sőt valószínű a hozzászólásaid alapján), hogy te kivétel vagy. De túl sok olyan emberrel találkoztam már, aki nem azért nem dolgozott, mert nem volt rá szüksége, hanem azért, mert nem akart. Később, mikor már mesterszakot is elvégezte is a szülők tartották el sok évig...

2015. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

Hm, én akkor passzolok le egy srácot ha az látszik hogy célok nélkül csak él a vakvilágba. Neked vannak terveid? Mester után dolgoznál? Ha mindkettőnél igen a válasz, akkor nem értem miért passzolnak le. Lehet hogy más a gond, vagy konkrétan mondták, hogy munka nincs akkor szia?

21/l

2015. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Konkrétan az zavarta őket, hogy ők dolgoztak, én pedig nem, valamiért ez frusztrálta őket, vagy nemtom, talán azt hitték, h én csak lazítok az egyetemen.
2015. nov. 15. 21:23
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem a gond nem benned van. Akinek muszáj az persze hogy dolgozik mellette, akinek meg nem muszáj az miért tegye? Nem attól lesz komolyabb ember ráadásul suli után bőven lesz időd dolgozni. Meg ahogy mondtad teljes emberes az egyetem tehát a lábadat se lógatod. Ha emiatt kosaraztak ki akkor így jártak, nem a te veszteséged. Majd lesznek kevésbé felszínes emberek is, akiket nem fog ez érdekelni.
2015. nov. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel baj. Olyanokat fogtál ki akiket zavar de biztos vannak akiket nem mert pl engem sem érdekelne. Nem az számít hogy valakinek van-e pénze vagy dolgozik-e. Ha a belső értékeid jók akkor csak keress egy normális csajt (: 21/L
2016. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!