Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom mellett szürke kisegér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mellett szürke kisegér vagyok, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Nekem nincs bajom azzal, hogy nincs sok ismerősöm és kevesen ismernek. Legalábbis eddig nem volt bajom ezzel, aztán ezt sokan megjegyezték, és elkezdtem magam szégyellni és ez bánt.


Voltak olyan mondatok, amik belém égtek, például amikor párom egyik ismerőse megjegyezte, hogy "Tényleg csak ezt a kislányt sikerült találnod Xy (párom exe) után?", és ez nagyon fáj.

Párom persze nem érti, hogy mi a bajom ezzel, de egy rossz beszólás, és simán kiüt 100 dicséretet. Már emiatt a szüleinek is féltem bemutatkozni, mert ők jobban ismerik a párom és a párom exét is, és félek, hogy ugyanezt gondolják. Már nem merek felvenni se szép ruhát emiatt.


2023. okt. 1. 09:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Na most lett több időm. Én nem küldtem képet senkinek, soha nem is fogok.


A szürke kisegér az nem bók, épp ellenkezőleg.

#11 A párom annak az embernek csak annyit mondott, hogy "menj a f...omba".

Eddig nem zavart, mert nem volt megjegyezve, pláne nem ennyiszer. Az önbizalom kérdés mindig is problémás volt, és persze, hogyha azt kapom, hogy szhar vagyok és értéktelen, akkor elveszítem azt a maroknyi önbizalmam is.

De mit tegyek ellene, hogyan változtassak? Basszus, ilyen az alap személyisegem. Nem vagyok a társaság központja, tök átlagos vagyok kinézetre, ahogy a párom is, de volt egy modell kinézetű barátnője, aki iszonyat nőies volt, láttam képeken, eszméletlenül szép. És nem hat rám pozitívan, hogy a pofamba kapom ezt.

2023. okt. 1. 12:58
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Hát szedd össze magad és ne legyél az♡.

A csavóval vannak gondok...találnál jobbat is.

2023. okt. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tessék szakítani... 😂😂😂

De jó, hogy mindenre a szakítás a megoldás, szerelmes vagyok, de hagyjam ott. Okés.

2023. okt. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!