Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik úgy gondolják nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik úgy gondolják nem akarnak párkapcsolatban élni, azok kifejtenék miért "döntöttek" ez mellett?

Figyelt kérdés
2023. nov. 5. 11:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Akkorát csalódtam, amit már nem lehet kiheverni. Soha többé, senkiben nem fogok megbizni. Ez az egyik oka.

A másik, legalább ilyen fontos ok, hogy sokkal jobban érzem magam szingliként, mint egy mérgezô kapcsolatban.

Szerencsére vannak gyerekeim, barátaim, egyáltalán nem vagyok magányos.

Igazából nem is érzem azt, hogy egy férfi bármilyen pluszt tud adni az életemhez.

2023. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hiába érzem néha azt, hogy szeretnék egy igazi társat, a válásom óta mégsem vitt rá a lélek arra sem, hogy randizgassak. Ha úgy vesszük, inkább én nevelem a közös gyermeket, és még életemben nem tapasztaltam akkora nyugalmat, amilyet az elmúlt egy évben átéltem/átéltünk. Nem biztos, hogy ezt fel akarnám dúlni, vagyis egyelőre úgy érzem, jó ez így.
2023. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Nincs olyan akivel járni akarnék csak amolyan szexhajhász senkik vagy nyomi incelek

Addig nem is leszek senkivel míg ez csak a felhozatal

2023. nov. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, hogy szabadon azt csinálok, amit akarok. Ha egyszer olyan ember akar velem lenni, akibe szerelmes vagyok, az jöhet, mert vele még jobb, mint egyedül. De azért, hogy itthon lábatlankodjon valaki, arra semmi szükségem.
2023. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Az élet/a sors döntött helyettem így. Van egy alapbetegségem, így nem igazán kellek senkinek sem. (F!)
2023. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Most már párkapcsolatban élek de leírom hogy sok évig miért nem éltem abban. Megfelelő párral akartam volna, de nem volt erre megfelelő férfi. Az a korosztály aki engem érdekel általában 2-3 gyerekkel rendelkezik, nekem se saját se másé nem kell. Legjobb esetben is csak pénzt tudnak nyújtani, emberileg semmit, pénzre pont nincs szükségem. Viszont elvárnak egy csicskát aki mos-főz-takarít, vezeti a háztartásukat. Ez annak lehet megfelelő aki rá van szorulva.
2023. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
karrier és pénz miatt :D Szerintem 2 év és újra visszamegyek a piacra.
2023. nov. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

1. Nőként az nekem elég nagy szívás lenne, rendszeresen főznöm és sokkal többet egyéb házimunkát is kellene végeznem miatta, mert még mindig azon a szinten tart a férfiak >90%-a, hogy elvárja, sőt, megköveteli.

2. Jóban kellene lennem a barátaival, a családtagjaival, a haverjaival, az ismerőseivel, a rokonaival stb., de legalábbis megfelelnem nekik, prezentálhatónak lennem előttük.

3. Mivel itthon lenni csendben, nyugalomban "olyan unaaalmaaaaas", ezért állandóan rángatva lennék valahová, pedig én csak olvasgatni vágyom bekuckózva vagy valami hasonlót.

4. Nem lehetnék eleget egyedül, kerülgethetném itthon, pedig a nap végén hazaérve már nem igazán kérek az emberekből.

5. A felhozatal, ahogy a 3. is írta... Vagyis annak az a része, ami rám mint bocs, de bizony nem bombanőre nyitott. Minek legyek olyannal, akitől még a maradék életkedvem is elmegy, mert nem annyi a probléma vele, hogy csak ronda, mint én vagyok, hanem ennél bőven több és súlyosabb? Tűrjem, hogy büdös, koszos, undorító? A proliságát? A piát, a cigit meg esetleg a drogot? A mindenféle bántalmazást? Stb.

2023. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Napi szinten képtelenek vagyok arra, hogy konkrétan együtt éljek valakivel, az már kötelezettségekkel is jár napi szinten 24 órában.


Számomra elég ha hetente 2 napot egymásnál alszunk , elmegyünk együtt szórakozni nyaralni...


De egy dologhoz ragaszkodok, hogy amíg együtt vagyunk akár csak ilyen szinten is, mással ne szexlejen az illető, ha igen akkor inkább semmi se legyen köztünk.

2023. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Azoknak, akik nekem tetszenek és akikkel el tudnék képzelni párkapcsolatot, messze nem vagyok elég. Akiknek meg én kellenék kapcsolatra, nekem nem kellenek: semmi kedvem Szolirecepciós Trixikék, Műkörmos Roxikák és Dohánybótieladó Mancikák szőke hercege lenni, akire 30-hoz közeledve rácsimpaszkodhatnak, azt remélve, hogy ha gyorsan szülnek kettőt vagy inkább hármat, akkor ezzel kb. készen is vannak életük végéig, mert eltartom őket és nem kell semmit sem tenniük a telefonnyomkodáson kívül.
2023. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!