Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik úgy gondolják nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik úgy gondolják nem akarnak párkapcsolatban élni, azok kifejtenék miért "döntöttek" ez mellett?

Figyelt kérdés
2023. nov. 5. 11:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokkal nyugodtabb így az életem. Nem kell senkihez alkalmazkodnom, azt csinálhatok amit akarok, nem szól bele senki. Nem kell senki után takarítanom, vagy kiszolgálni. Annyi éven át folyamatosan alkalmazkodni kellett, és soha nem az volt, amit én szerettem volna. Emellé jött egy nagyon átlag szex, az esetek felében orgazmus nélkül. Nekem ez nem kell.
2023. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló mint 11#


Rengeteg időt vettek el életemből a kapcsolatok, rengeteg időm ment el emberekre akikkel ma nem is tartok semmilyen kontaktot. Lehet, hogy pár jó kaland vagy szép emlék is kerekedett, de nem volt egyik kapcsolat se olyan építő mivel mindegyikben kb alárendeltem magam, és alig foglalkoztam saját magammal, a lelkemmel, az önálló személyes céljaimmal, ahogy a párjaim se vették nagyon ezeket figyelembe (felnőttség hiánya vagy önzőség miatt) csak élvezték ezt az alárendelt attitűdömet. Ezek után nagyon felszabadító végre csak magammal foglalkozni és nem szeretnék osztozni magamon senkivel jelenleg. Most tanulom meg hogy egyedül is vagyok Valaki és lehetek teljes. Ha majd jön valaki aki ezt figyelembe veszi és nem rombolni akarja, elnyomni vagy saját maga ínyére formálni akkor majd talán elgondolkozom a kapcsolaton.

2023. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egyszemélyes háztartás minden luxusát élvezem, egy férfivel élni rohadt nagy plusz meló.
2023. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna valaki itt a lakásban. Folyamat "színészkednék", nem tudnám magamat adni.
2023. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
45%
Nő vagyok, tisztességes, hazias, hüséges tipus! E mellett, nem kell senkinek eltartania, mert jó munkám van, jó végzettseggel! Az ÖSSZES!!!!!!! anyós riválist lát bennem, viszont még csak 33 vsgyok, igy kevés az olyan férfi, akinek megdöglött a mocsok nem normális, birtokló szociopata anyja. Uh. még várok! (Igen, az osszes anyós ilyen) Csak olyan pasival vagyok hajlando randizni, akinek nem él az anyja.
2023. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindig új kell, nem tudnék hűséges maradni.
2023. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!