Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy nő kifejezi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő kifejezi, hogy nem vár tőletek semmit, nem akar tőletek többet csak szexet, miközben nektek tetszik, bepróbálkoznátok nála?

Figyelt kérdés

Adott egy nő aki tetszik, volt már csók is, de olyan nagyon még nem ismeritek egymást. Ő kifejezi több féle képpen is, hogy nem akar tőletek többet pl.: elmondja, hogy nem vár semmit, nem úgy kezel, mint potenciális partnert, viszont a fizikai vonzalom egyértelmű. Ti meg közben szeretetre vágynátok.


Egy ilyen szituban bepróbálkoznátok mégis a másiknál mondjuk egy konkrét randira hívassal vagy kapásból elengeditek?


2023. okt. 5. 19:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Illetve még annyi, hogy ennyire vagytok direktek? Próbálnátok valamilyen módon utalni rá, felhozni a témát?


Ha mondtok valamit azt mindig úgy is értitek?

2023. okt. 5. 19:58
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
Megdugnám. Nem ő lenne az eslő nő, aki pár szex után belém szeret.
2023. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jó tegyük fel az is megvolt. Akkor is helyesel, amikor felveted a témát, hogy nem akar kapcsolatot.
2023. okt. 5. 20:01
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Akkor meg? Ha már megvolt, és utána sem akar csak szexelni, akkor minek erőltetni? Nem tudod magad rátukmálni valakire akinek nem kellesz.
2023. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A kérdés arra vonatkozik, hogy ettől függetlenül ti felvállalnátok-e, hogy többet akarnátok? Vagy inkább akkor már "titkolnátok", nem mondanáok meg neki, hogy de ti igen?
2023. okt. 5. 20:07
 6/17 anonim ***** válasza:
Dobnám, mindegy hogy tudja vagy se, egyszerűen nem kellesz valami miatt.
2023. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben, ha a szemedbe mondta, akkor hagynám. Főleg, ha a testbeszéde is erről "árulkodik".


Én voltam már úgy, hogy valakibe rohadtul bele voltam zúgva, ő elvileg szexnél többet nem akart tőlem, így nem is erőltettem a dolgot.

2023. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Csak a szexet
2023. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De felvállalnátok előtte? Vagy akkor már inkább "titkolnátok"?
2023. okt. 5. 20:20
 10/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a fontosabb. A megkönnyebbülés, amiért felvállalod az érzéseidet, vagy a szex?
2023. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!