Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai 20 éves generációból(20-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 20 éves generációból(20-29) sokkal többen fogják leélni az életüket szingliként?

Figyelt kérdés
Ebben a korosztályban nagyon sok a szingli, régen szerintem nem volt ennyi ebben a korosztályban. Már a házasság sem divat. Mi lehet az oka ennek?
2023. okt. 4. 15:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Milyen logika alapján mondjuk azt, hogy egyforma a selejtek száma?"


Megfigyelés alapján.

2023. okt. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
67%

„Már a házasság sem divat”


Én nem 29 vagyok, hanem 35 remélem senki nem kövez meg.

Pont tegnap mesélte el egy idősebb munkatársam, hogy a házasság hogyan tette teljese tönkre az életét.

Elúszott a háza, a kocsija meg több millió ft pénze.

És ö nevelhetett egyedül 4 gyereket.

14 bírósági tárgyalása volt az ex nejével. Ma ö 46 éves.


És ilyen történetből vagy a másik megkopasztos verzióból annyit hallottam, hogy tele a padlás.


Köszönöm de én nekem ez nem hiányzik.

Nem azért dolgoztam ki a belem mire lett egy saját házam fullra berendezve, hogy megjelenjen valami aranyásó aki lenyúlja mint a munkatársamért.


Még soha egy növel nem találkoztam aki rendelkezett volna saját ingatlannal. Diplomája vagy valami alávető nyelvtudása sem volt egyiknek sem. Jópárnak fogalma sem volt a világról.


De komolyan az elvárásaik olyanok hogy megszédülsz. Csak nem értem hogy mire ?


Külön kedvencem volt az egyik olyan pultos csaj aki szerint én értelmi fogyatékos vagyok.

De neki csak 8 osztálya van és 3 különböző férfitől van 3 gyereke. A harmadiknál úgy be volt állva hogy azt sem tudja kivel csinálta.


Szóval köszönöm inkább élek továbbra is csak egyedül.

2023. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
alapvető nyelvtudása
2023. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Rengeteg ember van, aki nem akar már társadalmi elvárások szerint élni.

Értsd gyerek és házasság.

Ez egyébként nem csak Magyarba van igy. Voltam kint Németországba, Svájcba és Olaszországban is.


Ez a jelenség ott is jellemző.

Ma már ahogy én látom az emberek magukra költik a pénzüket, utazgatnak, van valami hobbijuk… Nem akarnak elköteleződni mert minek ?


Az én szüleim is konkrétan utálták egymást. Ez egy értelmetlen és felesleges dolog.

A testi részét meglehet oldani.


Egyébként meg kinek mi köze van a más életéhez.

2023. okt. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
22, nem a putriban kéne ismerkedni.
2023. okt. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!