Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha 40 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha 40 évesen bejönnétek egy 20 éves csajnak?

Figyelt kérdés

Családom van szeretem őket. De ilyen azért mégse sokszor adatik meg. Ja és ez a melóhelyemen van szóval sokat vagyunk eygütt…

Ti mit tennétek?



2023. júl. 9. 03:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
21%
Megfektetném?!
2023. júl. 9. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
19%

Kihasználnám az alkalmat.

Amit nem tud , az nem is fáj neki.

2023. júl. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
Nemigen lesz több ilyen lehetőséged az életben...
2023. júl. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
58%

Ilyen alkalom ritkán adatik meg egy 40-es férfi életében.

Élni kell vele.

Ennyi idősen már kivitelezhető, hogy a kecske is jól lakik, és a káposzta is megmarad.

"Ne légy barom!"

2023. júl. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Noren1989 ***** válasza:
50%

Még felàll? 🤫


Hàt, egyszerű a képlet: képzeld magad a feleséged helyébe, amint megtudja, h lànyodkorú nővel kupakolsz.



Amúgy sok sikert, érzem rajtad, h valós erkölcsi dilemmàban vagy.

2023. júl. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
51%

#5


Akinek 40 évesen "feláll", és kihagy egy ilyen alkalmat, mindezt nem tudja diszkréten intézni, annak részvétem.

Lehet álszenteskedni, de ez így van, és így is lesz amíg világ a világ.

Nem Ő hajt fiatal csajokra, akkor éljen a lehetőséggel. Fordítva elítélem.

2023. júl. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Fektesd meg, de a következményeit is vállald. Ugye láttunk már olyat, hogy a kislány örök szerelemről kezd el álmodozni(hiába fixálod le vele, hogy csak szex), aztán ha nem kapja meg, indítja a bosszú hadjáratot, aminek két esélyes a kimenetele. Kell ez neked? Megér ennyit a dolog? Lehet látszólag megbocsát az asszony, de a köv. 20-30 éved minden napján a fejedhez vágja majd. Akarod ezt hallgatni pár ürítés miatt?
2023. júl. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

Családosként kihagynám. Megcsaltam az exem, de ma már a legnagyobb hibámnak gondolom. Nem igazán kell az az érzelmi hullámvasút ami a titkolózással jött.


Amúgy a pozitív érzéseket átéltem 30 évesen, mert az exet egy 21 évessel csaltam, de mégegyszer nem csalnám meg a párom.


Egyébként se mindegy, hogy hogy néz ki a húsz éves. Csak azért mert húsz, nem feltétlen fog nekem tetszeni. Ha meg tetszik nekem, a saját magamnak tett ígéret többet ér számomra, márpedig az első és egyetlen csalás után megigértem magamnak, hogy nem teszem meg mégegyszer.

2023. júl. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%

Imádom ezt az oldalt :)


korosztály tekintetében már 30 évesen el vagy ásva...nem tudom...itt 18 az átlag életkor és az itt lévők csak 18-20 éveseket ismernek?

2023. júl. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
26%
40 vagy, lassan kapuzárás. Dugd meg jól s csajt és titokba jarjatok össze, leeltel 40 évet megerdemled. De! Okosan asszony meg ne tudja!
2023. júl. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!