Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választani kellene akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választani kellene akkor melyik a cikibb, ha egy 20 éves nő a szűz, vagy egy 20 éves fiú szűz?

Figyelt kérdés

és miért? a lányok jobban örülnek ha a fiú járt már más lányokban? vagy ez csak a férfiak miatt van?

mert a fiúk általában jobban örülnek ha a lány inkább szűz.


2023. aug. 25. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Egyik sem az
2023. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Pontosan egyik sem az mert lehet 1000 oka
2023. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
"Jár már más lányokban" - hogy lehet így gondolni a szexre?
2023. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Egyik sem az!
2023. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
Férfi
2023. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem pont 20 éves kor az a határ, amikor nem ciki, ha még szűz, de már mondjuk csókolózott vagy "jártak" valakivel, szóval nem "mindenmentes" az ember:D


Felette már valamit sugall, hogy ez vagy az félrement, szóval gyorsan kapja össze magát az ember.

2023. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

21 évesen vesztettem el nőként.

Nem éreztem cikinek, inkább bàntott és frusztrált, mert már vágytam volna rá. De ha lett volna egy velem egykorú pasim, aki szintén szűz, nem tartottam volna cikinek.

Az még olyan kis fiatalka.

2023. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Én 20, a párom 21 volt, mikor összejöttünk. Mindketten szüzek voltunk.


Nem gondoltam ezt gáznak. Ez egy döntés volt, lehetőség lett volna korábban is. Viszont gátlásos voltam miatta korábban.

2023. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Lány
2023. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem egy 20 éves srácnak cikibb ha még szűz, mert pusztán ebből adódóan sem képes magából azt mutatni, hogy ő mennyire tapasztalt és rátermett lenne a témában. És ugyebár a már nem szűz, tapasztaltabb versenyzők határozottságára utaló magatartásformák jobban imponálnak a nőknek, mint a tapasztalatlanságból adódó remegő láb, görnyedt hát és makogó megszólítás. (Kifogásoktól, szélsőségektől eltekintve.)

Egy 20 éves csajnak meg inkább nem oszt, nem szoroz, vagy pont hogy elismerés, ha még szűz. Olyanról még nem is hallottam, hogy azért szenvedett volna bármilyen hátrányt egy nő, mert még 20 évesen is szűz.

2023. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!