Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alábbi két autóból melyiket...

Milan1909 kérdése:

Az alábbi két autóból melyiket választanátok? A Peugeot leinformálható, végig vezett szervízkönyvvel, első tulajdonos, a toledonál is van szervízkönyv, de több tulaj volt. Ti melyiket vennétek a helyemben? 20 éves srác vagyok!

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. júl. 10. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben kétszer is meggondolnám, hogy veszek-e a fővárosi autópiacról autót, de akkor már inkább a 307-es.
2012. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
toledo mert 307-sel nagyon sok az elektronikai probléma unokatesóm autószerelő rengeteget visznek hozzá 307- elektronikai gondok ami nem kevés spanyol autónk van nekünk egy Leon és semmi baja 2003-óta
2012. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2: Ez már a faceliftelt 307, ha észrevetted.
2012. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem csak a régi 307-essel van sok gond? Ez már az újabb.
2012. júl. 10. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Üdv! Engem nem érdekel a rizsa amit a kocsik eladási lapján írnak, hacsak nem a hibáit említi meg. Nem kell fényezni az autót, biztos van valami hibája, még ha nagyon apró és nagyon eldugott is.
2012. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
1- 2 éveseket hoznak rengeteg elektronikai hibával ablaktörlő,lehuzható ablakok stb.. de ha nem hiszed menj be legközelebbi autószerelő és kérdezed meg melyiket ajánlják melyiknek van több hiba
2012. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, csak azt tudtam, h a régiekkel sok volt a baj, az újaknál nem tudtam, h szintén olyan sok-e a gond
2012. júl. 10. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:

"1- 2 éveseket hoznak"

Ez már csak azért is baj, mert 2008 elején befejeződött a magyarországi forgalmazás, 2008 végén meg az európai gyártás.


"de ha nem hiszed menj be legközelebbi autószerelőhöz"

Hát ez az, hogy nem a legközelebbi autószerelőhöz kell menni, akármilyen baja van az embernek vagy gépnek, hanem olyanhoz aki ért hozzá és meg tudja különböztetni a faceliftelt meg facelift előtti változatot. Akármilyen modern autónál nem elég betolni az első autószerelőhöz, mert sok helyen még arra sincs műszer, hogy a hibákat kiolvassák és a magyarországi Ladákhoz meg F Astrákhoz szokott szerelők bizony előszerettel végeznek el mindenféle kontármunkát az újjabb autókon. Én ezzel a két autóval is először egy rendes szervízbe mennék el, hogy végezzenek el egy állapotfelmérést, ott majd megmondják melyik hogy áll.

2012. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!