Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai 20 éves generációból(20-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 20 éves generációból(20-29) sokkal többen fogják leélni az életüket szingliként?

Figyelt kérdés
Ebben a korosztályban nagyon sok a szingli, régen szerintem nem volt ennyi ebben a korosztályban. Már a házasság sem divat. Mi lehet az oka ennek?
2023. okt. 4. 15:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
10# ez csak pelda amiert szinglikent fogok elni
2023. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
28%
Rengeteg a selejt, mamahoteles, lúzer pasi, nulla életcéllal.
2023. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
88%

12

Ugyanennyi a selejt nő és ezt nőként mondom.

2023. okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tendibb lett a szingli életmód több oknál fogva, de leginkább a szülők sikertelen párkapcsolatai szerinti negatív minta az alap, így azt nem szeretnék többen követni, nem akarnak ugyanebbe a csapdába beleesni.
2023. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Szerintem az emberiseg mar kinotte ezt a regi hagyomanyt, hogy olyan fiatalon(18-24 eves koraban) osszehazasodjon valakivel. Ez csak egy alap kovetelmeny, amit elvarnak az embertol.
2023. okt. 4. 17:04
 16/25 anonim ***** válasza:
39%
Ez az "ugyanannyi a selejt nő" akkora baromság. Csak mert a kis igazságérzetünknek az jól esne. Vagy több van, vagy kevesebb, az ugyanannyinak semmi értelme.
2023. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Szerintem itt nem konkretan a ferfiakkal vagy a nokkel van a gond. Az internet miatt sokkal jobban tudjak reklamozni magukat a lanyok es sokkal tobbet tudnak valogatni a fiuknal. Ezt ugy mondom, hogy no vagyok. Nagyon sokan irogatnak nekem, mig egy helyes haveromnak is ugy kell megszenvedni egy atlagos lanyert. En se lm vagyok fullos, vagy nagyon szep, nem azert irtam
2023. okt. 4. 17:21
 18/25 anonim ***** válasza:

16

Ezt kifjethetnéd..

2023. okt. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 MolotovPunk ***** válasza:
73%
Ez a téma nem csak a huszonéves korosztályban probléma már. Ha az ismeretségi, baráti kört nézem ott is sok az elvált, vagy csak évek óta szingli 30-40 körüli férfi, de azért nőből is ismerek néhányat. Tehát simán elképzelhető, hogy sokan fognak egyedül maradni 40 éves kor után is! 36 éves férfi vagyok, de valószínűleg már én sem leszek házas férfi és utódom sem hiszem, hogy lesz. Igazából sosem érdekelt igazán ez, hiába a nagy társadalmi elvárás. Sok időt vesz el a családalapítás és emellett sok pénzbe is kerül az manapság, nem mindenkinek van ehhez kedve és ideje, főleg akkor nem, ha vannak igazán hobbijai.
2023. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
73%

"Ezt kifjethetnéd.."


Nincs semmi bizonyíték arra, hogy ugyanannyi selejt van nőből, mint férfiból. És ezzel nem azt mondom, hogy több van férfiból! Csak azt, hogy a semmire van alapozva. Érzelmi dolog.


Statisztikákkal lehet bizonyítani, hogy a bíróságok gyermekelhelyezésnél az anyákat favorizálják, néha még akkor, ha nem kéne. Az erőszakos bűncselekmények többségét férfiak követik el. Jólesne mindenki lelkének, ha ezek 50-50-re jönnének ki, de nem így van.


Milyen logika alapján mondjuk azt, hogy egyforma a selejtek száma? Ráadásul úgy, hogy többségében heteroként csak az egyik nemet nézzük párkapcsolati szempontból. Egy biszex, aki egyformán randizik mindkét nemből emberekkel, már pontosabb képet tudna adni.


De ez olyan, mintha azt mondanám, ugyanannyi vicces nő van, mint vicces férfi. Mire alapozom ezt? Semmire. Jólesne a lelkemnek, ha így lenne. De a humor, pont ahogy a selejtesség, egy szubjektív dolog.


Mitől lesz valaki selejt? Engem hívtak selejtnek többször is, mert nem akarok gyereket. Nem számít az, hogy mennyire vagyok jó ember vagy mennyire próbálok az lenni, van, aki ennyi miatt selejtnek tart. Aki nem akar gyereket, az nem tart selejtnek. És van olyan is, aki akar gyereket, de nem tart selejtnek, csak érti, hogy nem illünk össze.


Tudod, mennyi apró dolog van, ami miatt egyből selejt vagy más szemében? Gondolj bele, te kire használod/használnád a selejt szót. Én arra, aki gyerekeket/felnőtteket erőszakol, nyilvánosan lövöldöz. Vannak olyan nők és férfiak, akik selejtnek tartanak valakit, mert az kövér.


Megismétlem magam, hogy engem nem érdekel, hogy melyik nemből van több selejt (ha nőből, az nekem hetero nőként kedvező), engem az zavar, hogy a selejt szó nincs meghatározva, szubjektív dolog, és érzelmi alapon akarjuk azt, hogy egyenlő legyen.

2023. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!