Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok itteni nő miért érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok itteni nő miért érzi magát feljogosítva arra, hogy a hasznos de neki nem tetsző válaszokat nyélből lepontozza? Szerintetek ez normális, vagy inkább szánalmas?

Figyelt kérdés

Többnyire akkor történik meg, ha a felnőtt párkapcsolatok témakörben bárki nem az ő szájíze szerinti narratívát ad elő. Mostanra sokszor az is 50% alattiba csúszik át, aki nem feltétel nélkül a női nemet dicsőíti és hozza ki győztesnek minden esetben. Ha pedig egy kicsit is kritikusabb válasz érkezik, hiába teljesen korrekt a stílusa, de gyakorlatilag megsemmisítik az itteni nők a lepontozással. Mindezt úgy, hogy ráadásként ezekben a kérdésekben sokszor élőben tombol a nők általi verbális erőszak, gyalázkodás, kiforgatás, nagyképűség, tehát abszolút toxikus viselkedés. És ezeket a nőktől való, egyébként gyalázatos és sokszor szabályszegő válaszokat meg egyenesen tömegesen felpontozzák ugyanezek a nők. Mindezt egyfajta hazug morális fölényből előadva.

Csak szerintem rendkívül kétszínű viselkedés ez? Szerintetek jól van ez így? Miből alakult ki, hogy ennyire mániákus módon igyekeznek eltörölni és megsemmisíteni minden ellentétes véleményt? És legfőképpen, mit lehetne tenni ez ellen?



2023. szept. 14. 22:51
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen témákban, ami nem egzakt, mint pl. tudomány vagy jog, mindenki azt tartja hasznosnak, amivel egyetért, mert meg tudja magának indokolni - jobb esetben nem tapasztalatlan, 12 éves kisgyerekek mászkálnak itt, hanem felnőtt emberek, tapasztalattal. Én ritkán pontozok le, de az olyan válaszokat, hogy "a nők túlnyomó többsége bunkókra megy" vagy "a nők túlnyomó többsége aranyásó, felszínes, csak a pénzre megy", le szoktam pontozni néha, mert nem igaz, ergo szerintem haszontalan és csak a hergelésre megy. Te is azt tartod hasznosnak, amivel egyetértesz... nekem is hadd engedtessen már meg, hogy azt tartsam hasznosnak, amivel a saját tapasztalataim alapján egyetértek, még ha az esetleg a te véleményeddel ellentétes is.
2023. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:

#49 Úgy forgatsz ki dolgokat még mindig, hogy szándékosan ignorálod amit korábban többször leírtam. Ez szándékos rosszindulat, és a valóság elferdítése. Egyébként a gomba hasonlatod se állja meg a helyét mivel nekem úgy rémlik az oldal szabályzatában benne van hogy tilos veszélyes válaszokat adni. És eredetileg erre is szolgált a hasznos / nem hasznos gomb, hogy a rossz, veszélyes, idióta válaszokat kiszűrjük. És ebből lett a véleménykommandós szimpátiaszavazós torzulás mostanra.

Egyébként csak ez, és azt hiszem a családi kapcsolatok kategória ilyen, ahol ennyire ezek a fajta "speciális" személyiségű nők vannak többségben. A többi kategóriában érdekes módon teljesen másak az arányok. De valóban igaz, nem kell itt lennem, gyűlölködhettek nélkülem is.

Egyébknént meg abban is hazudtál korábban hogy ne jönnének ide lelkes újoncok. Én kifejezetten láttam olyat, ahol teljesen naív nő jött ide kérdezni, és a sok megkeseredett férfigyűlölő konkrétan egy apró hiba miatt az ő kapcsolatát is el akarta rontani, a rossz tanácsokkal. És ezért probléma ezek felpontozása, de tudom egyszerűbb az áldozat hibáztatás, nem az itteni aljasságot felpontozó nők a probléma hanem aki elhiszi és bedől neki és ez miatt szakít. Így megy ez látom, ez is egy értékítélet, passzol is a képletbe hogy mi a morális szint itt :)

Na mindegy, csak magamat tudom ismételni, ilyen emberekkel szerencsére semmi dolgom. Más kategóriákban még normálisabb a közeg, maradok ott.

2023. szept. 15. 11:20
 53/55 anonim ***** válasza:
100%

50, nem bemondásra hiszem azt, hogy félreismertél nemeket. TOvábbra is: férfi vagyok és azt mondtad nő vagyok.


És igazából szerintem nincs értelme "mögé látni" dolgoknak itt az oldalon. Ha nem hiszed el amit a másik ír önmagáról, akkor teljesen értelmetlen anonim fórumokat használni, tekintve hogy az adott személyről az egyetlen információforrásod az, amit ír magáról. Menj akkor publik fórumokra ahol utána tudsz nézni a másik hátterének.


és sajnálom, hogy rossz tapasztalataid vannak, de azáltal, hogy bizonyos tulajdonságokat egyértelműen társítasz egy igencsak nagy társadalmi réteghez (jelen esetben a nőkhöz azt, hogy kétszínűek, manipulatívak, stb...), azzal csak magadat zárod dobozba, hiszen innentől kezdve minden nőre ezt fogod ráhúzni, ezt fogod meglátni benne. Ez gyakorlatilag predesztinálja a jövőbeli kudarcokat és ellenségeskedést.


Összességében tényleg azt tudom tanácsolni, hogy jobban figyelj arra, hogy nem arra kell reagálni, amit gondolsz a másikról, hogy gondol, tekintve, hogy sem te, sem én nem vagyunk gondolatolvasók. Vedd alapul azt amit írnak. Ha meg úgy gondolod, hgoy hazudik, akkor ne használj olyan felületet ahol nem tudsz megbizonyosodni erről.


És most komolyan. Én szívesen bebizonyítom, hogy férfi vagyok, de az anonimitásomat nem akarom feladni. Akkor innentől kezdve van bármi esélyem? Ha képe tküldök, bárhonnan szedhettem. Esetleg egy általad meghatározott szöveget tudnék felmondani hangrögzítővel, de ha manipulatív nő vagyok, miért ne kérhetnék meg erre egy pasit, vagy használhatnék hangtorzítót?

Szóval érted. Vagy elfogadod amit állítok magamról, vagy nincs értelme bármit is írnod vagy olvasnod ezen az oldalon.

2023. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a 49es vagyok, de arra azért reagálnék, hogy mostanában lett ilyen véleménykommentelős.

14 éve vagyok az oldalon. Régen is pontosan ugyanez ment:D Még a tudományos jellegű kategóriákban is, azoknál a kérdéseknél aminél 8 általánosnál több kell a megválaszoláshoz, már megy a széthúzás és az egyetnemértés - következésképpen a másik hozzá nem értésének kihirdetése:D

Ez az oldal mindig is ilyen volt.

2023. szept. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
100%

#52! Látod, ezért van a hiba a te készülékedben. Én a #49-es kommentem előtt 2x írtam neked. Egyszer, amikor felvetettél egy problémát, amire kértem példát, mert én még nem találkoztam azzal a problémával (ez egyébként az alap vitakultúra része, ha állítok valamit, akkor azt az állítást alátámasztom, nem random lövöldözök a semmivel.) Másodszorra pedig amikor konstatáltam, hogy ezt most nem tudod megtenni, majd megteszed később. Sem ezekben, sem az utolsó válaszomban nem írtam olyat, hogy nem járnak ide újoncok, se azt, hogy nő vagyok. Vagyis miközben neked van egy téveszméd arról, hogy kik pontozgatnak úgy, ahogy, még a kommentelőket se tudod beazonosítani. Mennyire hiteles ezek utan szerinted, hogy azok az emberek, és úgy pontoznak, ahogy az a te fejedben van?

#49

2023. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!