Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok itteni nő miért érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok itteni nő miért érzi magát feljogosítva arra, hogy a hasznos de neki nem tetsző válaszokat nyélből lepontozza? Szerintetek ez normális, vagy inkább szánalmas?

Figyelt kérdés

Többnyire akkor történik meg, ha a felnőtt párkapcsolatok témakörben bárki nem az ő szájíze szerinti narratívát ad elő. Mostanra sokszor az is 50% alattiba csúszik át, aki nem feltétel nélkül a női nemet dicsőíti és hozza ki győztesnek minden esetben. Ha pedig egy kicsit is kritikusabb válasz érkezik, hiába teljesen korrekt a stílusa, de gyakorlatilag megsemmisítik az itteni nők a lepontozással. Mindezt úgy, hogy ráadásként ezekben a kérdésekben sokszor élőben tombol a nők általi verbális erőszak, gyalázkodás, kiforgatás, nagyképűség, tehát abszolút toxikus viselkedés. És ezeket a nőktől való, egyébként gyalázatos és sokszor szabályszegő válaszokat meg egyenesen tömegesen felpontozzák ugyanezek a nők. Mindezt egyfajta hazug morális fölényből előadva.

Csak szerintem rendkívül kétszínű viselkedés ez? Szerintetek jól van ez így? Miből alakult ki, hogy ennyire mániákus módon igyekeznek eltörölni és megsemmisíteni minden ellentétes véleményt? És legfőképpen, mit lehetne tenni ez ellen?



2023. szept. 14. 22:51
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
85%

Hát kérdező, egyre kevésbé vagy meggyőző..


A társkeresési problémák kategóriában jellemzően pl férfiak jönnek kérdéssel és gyakran az egész átcsap valamiféle vádaskodásba a két nem között.

És hát a te kérdésed sem szól másról:D

2023. szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként hogy zavar ennyire a pontozgatás? Tudom, a facebook világában könnyű ezt mondani, de... ne függj mások tetszésétől! Ez egyébként akár társkeresési tanácsként is megállja a helyét:D
2023. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
#10 igazából ez személyeskedés és hazugság, mivel én nem pontoztam le eddig senkit, azt ti szoktátok. És már itt is beindult, ez a legjobb bizonyíték a jelenségre amiről a kérdés szól. Én csak felfelé pontoztam eddig pár választ, ami valóban hasznos. És szoktam nőket is, ha értelmesek. Csak sajnos fogyóban vannak mert őket is elűzi innen ez az egész. Nem egyszer láttam amikor a többi nő gyalázta és kezdte ki a normális nőt, és pontozta le teljesen, amikor az bedobta hogy az adott kérdésben esetleg a férfinak is igaza van. Dehát ez ilyen, tudhatod te is mert bizonyára ott vagy. A stílus alapján mondhatni kezdődik.
2023. szept. 14. 23:24
 14/55 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, te írtad, hogy azt a választ pontoztad fel amelyikkel egyetértesz.

Ez nem hasnzosságot jelent. Ez pontosan ugyanaz, mint amikor lepontozod azt, amelikkel nem értesz egyet.


Ráadásul honnan tudod amúgy, hogy ki nő és ki férfi?

2023. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:
#12 Értem én hogy most be kell próbálkozni fogást találni rajtam, de nem lesz könnyű menet arról biztosíthatlak. Szóval amit kérdezel bár inkább állítasz, arra a választ már leírtam a #4-ben. Tehát engem nem annyira zavar a lepontozás, ha zavarna akkor nőknek tetsző válaszokat írnék, vagy elkerülném a kategóriát. Engem a félrevezetés zavar és kétszínűség. Mert ha valami naív új ember idetéved, ezt fogja látni hogy az összes gyűlölködő férfiellenes válasz zöld, a normális józanabb válaszok meg pirosak. És ez megtévesztő, félrevezető. Főleg ahol a sok megkeseredett, kiégett, gyűlölködő nő arra bíztatja az alapból normális, kedves és értelmes idekeveredett kérdező nőket, hogy dobja ki a pasiját szó nélkül, mert mindenről ő tehet. Na ez az igazán káros. Bár akad még sok más is.
2023. szept. 14. 23:34
 16/55 anonim ***** válasza:
71%

13 Engem lincseltek már hasonlóért a kommentszekcióban. És igen, feminista nő vagyok, négis úgy látom, hogy van egy-két bicskanyitogató eszmefuttatás itt női oldalról is.


Ettől függetlenül nem értem, miért meglepő számodra, hogy az emebrek véleményt nyilvánítanak? Te sem a válasz hasznossága alapján pontozol, hanem az egyetértésed szerint (mint ahogy azt le is írtad). Nincs ezzel baj, csak ne kérd számon a többi embert, amiért ugyanezt teszik.

2023. szept. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
90%

Te modi vagy itt vagy, mi, hogy ennyire tudod, ki mit pontoz fel vagy le?

Egyébként linkelnél kérlek, egy példát? Én csak olyanokat szoktam látni, ahol a "teljesen normális válasz", arról szól, hogy a nőnek kutya kötelessége lenni önként felajánlani a testét az arra szoruló hímnek társadalmi felelősség vállalásból. Ha ezt nem teszi, akkor a szóban forgó hímnek természetesen JOGA van megerőszakolni, hisz a Maslow piramisban is benne van, hogy a szex márpedig alapszükséglet. Ezt természetesen tömegesen pontozzák le a nők és a normális férfiak. Így aztán főhősünk kikiáltja őket aljas feministának. Az se zavarja meg, ha a lepontozók egy része önként vállalja, hogy ő bizony férfi.

Szóval várom azokat a "teljesen normális válaszokat".😁

2023. szept. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:

De igen, én hasznosság alapján pontozok. Ezen kár lovagolni, nem azért pontoztam fel azt a választ mert ő is férfi, hanem mert ugyanazon a véleményen voltunk, és szerintem hasznos válasz. Teljesen logikusan leírta mi a helyzet, egybevág az én tapasztalataimmal, teljes mértékben hasznos válasz. És jellemző hogy ezt is lepontozta a sok önérzetében sértett nő, hiába igaz.

Ellenben ez a kötekedés és kiforgatás, spamelés, egyre inkább a haszontalan válasz irányba húz. A kérdés nem rólam szól, hanem hogy bizonyos nők tömegesen pontozzák le a jó válaszokat. Ég és föld a különbség. Nők, le, hasznos válaszokat. Nem pedig férfi, fel, haszontalan válaszokat. Ha érted. Bár kezdek kételkedni.

2023. szept. 14. 23:39
 19/55 A kérdező kommentje:

17# Hát ez eléggé kiforgatott példa, bár szoktam látni én is hasonlót. Az nem lep meg ha lepontozzák, de a gond hogy szinte kivétel nélkül minden mást is manapság, amit férfi ír, és nem a nőket dicséri. Amit kisarkított példaként írsz, azokat gyakran én is le szoktam pontozni, nyilvánvalóan nem ilyen válaszokra gondoltam. Az értelmetlen hülyeség és rossz tanácsok lepontozásával sose volt bajom, főleg ha nem is a témába vág.

Fáradt vagyok, ha nagyon példa kell holnap visszakereshetek párat, akad bőven a figyeltek sőt megválaszoltak között is. Gyakorlatilag az összes normális férfi válasz le van benne pontozva.

2023. szept. 14. 23:44
 20/55 anonim ***** válasza:
87%

Jószág, akkor te nem érted a "hasznos" fogalmát:D

Nem az a hasnzos, ami neked tetsző, egybevág a te véleményeddel:D


És továbbra is, itt lovagolsz a pontozáson, miközben a kutya le se sz*rja, ha van az embernek annyi önbecsülése, hogy ne lájkok alapján ítéljen.


És újra kérdezném: honnan tudod ki férfi és ki nő?

2023. szept. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!