Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok itteni nő miért érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok itteni nő miért érzi magát feljogosítva arra, hogy a hasznos de neki nem tetsző válaszokat nyélből lepontozza? Szerintetek ez normális, vagy inkább szánalmas?

Figyelt kérdés

Többnyire akkor történik meg, ha a felnőtt párkapcsolatok témakörben bárki nem az ő szájíze szerinti narratívát ad elő. Mostanra sokszor az is 50% alattiba csúszik át, aki nem feltétel nélkül a női nemet dicsőíti és hozza ki győztesnek minden esetben. Ha pedig egy kicsit is kritikusabb válasz érkezik, hiába teljesen korrekt a stílusa, de gyakorlatilag megsemmisítik az itteni nők a lepontozással. Mindezt úgy, hogy ráadásként ezekben a kérdésekben sokszor élőben tombol a nők általi verbális erőszak, gyalázkodás, kiforgatás, nagyképűség, tehát abszolút toxikus viselkedés. És ezeket a nőktől való, egyébként gyalázatos és sokszor szabályszegő válaszokat meg egyenesen tömegesen felpontozzák ugyanezek a nők. Mindezt egyfajta hazug morális fölényből előadva.

Csak szerintem rendkívül kétszínű viselkedés ez? Szerintetek jól van ez így? Miből alakult ki, hogy ennyire mániákus módon igyekeznek eltörölni és megsemmisíteni minden ellentétes véleményt? És legfőképpen, mit lehetne tenni ez ellen?



2023. szept. 14. 22:51
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan, a tini kategória jobb, mint ez. Hát mi ez?
2023. szept. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
85%

Miért érzem magam feljogosítva? Talán mert valóban jogom van úgy pontozni bármilyen választ, ahogy én jónak látom. Ameddig nem tiltanak ki, addig meg is marad rá a jogom.


Konkrétumok nélkül pedig nem lehet annyira sok okos választ írni a felvetett témára itt és most. De abban 100%-ig biztos vagyok, hogy 1 választ sem azért pontoztam le, mert nem dicsőítette a női nemet.

2023. szept. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező, ha itt egy pszichomókus kivesézne pár választ akár ebben a kérdésben is, olyan női szocio/pszichopatákat találna, hogy 40 éve ezekhez még látogatókat se engedtek volna az OPNI-ban.

Itt az van agyonértékelve, aki egy nárcisztikus egoista feminista nő, és a napjának 99% itt tölti, kapcsolata lehet, sosem volt, leszbikus, stb...

Iszonyat okádék jellemmel bíró nők vannak a hétköznapokban is az életben, az ábrázatukra van vésve az undor, gyűlölet mindentől, ezeket komolyan el kellene tiltani minden társadalomhoz kötött dologtól.

És ezek adnak tippeket itt párkapcsolatokhoz, sokszor éretlen, szűz, tapasztalatlan embereknek.

Undorító már ez az egész, komolyan.

2023. szept. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
77%
33 de a férfiak persze annyira jók...nem utálnak senkit, nem néznek le senkit, lelkileg full rendbe vannak...csak a nők hibásak 🤣🤣
2023. szept. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
91%

"Azt is leírtam pár kommentel korábban hogy nem az zavar hogy engem lepontoznak, hanem a témakörben található folyamatos rosszindulatú valóságferdítés a nők részéről. És ennek része a normális de nekik nem tetsző kommentek totális lepontozása is. Rendkívül káros, és minden idetévedő ezt látja, ha eszerint cselekszik az baromira nem oké."

Ott a hiba kérdező, hogy nem nálad van a Szent Grál. Az, hogy szerinted valami valóságferdítés, még nem teszi valótlanná mások állítását, vagy kevésbé értékessé a véleményét.

Nem kéne ennyire elfogultnak lenned saját magaddal.

Azt én is látom, hogy, mint egyébként minden közösségben, van egy közös vélemény, közös értékrendszer, de ez normális. Az más kérdés, hogy te, én, vagy a szomszéd egyetért-e vele. De az oldal épp arra van, hogy többféle véleménnyel, nézőponttal találkozz egyszerre egy témában.

Én nem tudok haragudni azért, mert az egész egy virtuális küzdőtér lett. Még itt voltam, mikor kezdődött. És nem a nők, vagy a közösség egésze kezdte. Évekig romlott fokozatosan, évekig mindenki kongatta a vészharangot, mert egyesek, ahogy most is teszik, folyamatosan spammelték ész nélkül ugyanazokkal a kérdésekkel az oldalt. Egy idő után ezt páran agresszív válaszokkal próbálták megoldani, megjelentek a trollok és az egészből az lett, hogy a feltűnési viszketeg kérdezők megkapták az áhított figyelmet és még aktívabbak lettek, egyre tobb vita született, hiszen azok is egyre bátrabbak lettek, akik az ellenpólust hozták.

Aztán erre a normális "közönség" ráunt, mások meg alkalmazkodtak és vitakörré rendeződött a társaság, két teljesen ellentétes térféllel.

Egyszerűen csak megváltoztak a normák az oldalon, így a felhasználók hozzáállása, összetétele is. Már elvétve téved csak ide külsős, úgyhogy a közjóért kár aggódnod. Ami a szakítást illeti, bármelyik online fórumon is kb hasonló arányban ajánlják, úgyhogy az nem csak itteni kuriózum.

Fogadd el a közösség működését, vagy lépj ki, épp úgy, mint a valóéletben. Ezt, itt már nem lehet erővel megváltoztatni, ha jó, ha rossz a rendszer. 10 éve még meglehetett volna. De,már akkor se mutatkozott elég erős igény rá.

De, szerintem nem is kell. Az itteniek többsége élvezi a "harcot", sőt, szerintem mindenki, különben miért maradna?

Azok, akik egyetértenek, úgyis fölfelé pontozzák egymást, tehát, legalább könnyű kiszűrni a hasonszőrűeket. Az oldal pörög, a felhasználók igényei kielégítve, a világra meg pont 0 hatással van.

Itt nem hibást kell keresni, hanem eldönteni jó-e itt neked, vagy sem, aztán ennek megfelelően lépni valamerre.

2023. szept. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
92%
Férfi vagyok és azokat a válaszokat szoktam lepontozni, amiket nem tartok hasznosnak. Ide tartozik az összes incelhisztis kérdés és incelrinya válasz. Egyszerűen még sosem olvastam olyan incel írta választ, ami ne emberi jogok és a szabad akarat sárba tiprásáról, vagy csak gyűlölködésről szólt volna, ezt meg nyilván nem tekintem hasznosnak.
2023. szept. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
90%

Tehát az a gond, hogy azokkal válaszokkal értesz egyet, amit a többség elutasit, és azokkal nem tudsz azonosulni, amit a többség elfogad.

Szerinted pedig erre nem az alapos önvizsgálat a megoldás, hanem ha a többség gondolkodását erõvel megváltoztatják.

Mivel ebben a kategóriában nincs objektiven jó vagy rossz válasz.

2023. szept. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
91%
Annyira képmutató vagy, kérdező. :D Te is ugyanúgy aszerint pontozol, hogy egyetértesz-e a válasszal, csak te még hozzáteszed a magad megnyugtatására és mások hülyítésére, hogy azt hasznosnak találtad. Hát banyek, én meg mást találok hasznosnak. Na erre varrjál gombot. :D
2023. szept. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
0%
Itt mindenki az alapján pontoz, hogy egyetért-e a válasszal, nem az alapján, hogy hasznos-e. Természetesen ez a szélsőséges trollokra vonatkozik leginkább, pl. itt a feministákra vagy a politika rovatban a gyurcsányistákra.
2023. szept. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
90%

"ki a nő és ki a férfi eléggé egyértelmű, a stílus, az értékrend, érvelés és főleg az alapján hogy mi van a kommentjében. Szerintem aki nem fogyatékos, az rólad is egyből levenné hogy nő vagy"


Pontosan ezért kérdeztem meg többször, hogy válaszolj. Merthogy éreztem, hogy fuckin fogalmad sincs:D Ugyanis férfi vagoyk.

De ezek szerint egy férfinak csak olyna értékrendje lehet, mint neked.


Dehát mindegy, akinek nem esett le a nemem, az ugyebár fogyatékos, igaz? Nyugi, feleségem elég jó gyógypedagógus, tud segíteni, ha szeretnéd;D


Csavarj le a pökhendi mindenttudóból egy kicsit, mert nem véletlenül jön szemb emindneki veld az autópályán..

2023. szept. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!