Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok itteni nő miért érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok itteni nő miért érzi magát feljogosítva arra, hogy a hasznos de neki nem tetsző válaszokat nyélből lepontozza? Szerintetek ez normális, vagy inkább szánalmas?

Figyelt kérdés

Többnyire akkor történik meg, ha a felnőtt párkapcsolatok témakörben bárki nem az ő szájíze szerinti narratívát ad elő. Mostanra sokszor az is 50% alattiba csúszik át, aki nem feltétel nélkül a női nemet dicsőíti és hozza ki győztesnek minden esetben. Ha pedig egy kicsit is kritikusabb válasz érkezik, hiába teljesen korrekt a stílusa, de gyakorlatilag megsemmisítik az itteni nők a lepontozással. Mindezt úgy, hogy ráadásként ezekben a kérdésekben sokszor élőben tombol a nők általi verbális erőszak, gyalázkodás, kiforgatás, nagyképűség, tehát abszolút toxikus viselkedés. És ezeket a nőktől való, egyébként gyalázatos és sokszor szabályszegő válaszokat meg egyenesen tömegesen felpontozzák ugyanezek a nők. Mindezt egyfajta hazug morális fölényből előadva.

Csak szerintem rendkívül kétszínű viselkedés ez? Szerintetek jól van ez így? Miből alakult ki, hogy ennyire mániákus módon igyekeznek eltörölni és megsemmisíteni minden ellentétes véleményt? És legfőképpen, mit lehetne tenni ez ellen?



2023. szept. 14. 22:51
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:

#35 Köszönöm, te valóban korrekten és jól összefoglaltad, a többieknek pedig csak megemlíteném hogy ilyen a valódi hasznos válasz. És ha az itteni témakör többsége nem lenne teljesen elfogult femcel és férfigyűlölő, akkor látná a különbséget is, hogy amit ti műveltek, az valami nagyon eltorzult. Végigfutottam a tegnap este óta bejövő válaszokat, hát a női többség miket is pontozott fel? A személyeskedéseket, a kérdező ekézését, az olyan kötekedő válaszokat aminek semmi köze az eredeti kérdéshez, viszont nő írta. Tehát a nem hasznos válaszokat. És jópár kérdésre válaszoló hasznos választ is lepontoztak, csak mert sértve érzik magukat a tartalmától. Ide tartozik pl a #3 is de sok másik is. És ezt a fajta beteg kiforgatást mutatja az esti kötekedő női válaszoló, aki azon lovagolt hogy még én pontozok korrupt módon mert a 3-ast felpontoztam "szimpátia" alapon. Csak a lényeget forgatta ki hogy szimpátia ÉS hasznosság alapján, mert abszolút az utóbbi is megvolt, és hiába írtam le többször, csak megpróbálta kiforgatni ezt is. A többi hasonnszőrű meg azóta is viszi. De csavarjunk egy kicsit a dolgon. Miért ne lenne hasznos válasz? Leírtam már, kérdésre felelt, nem a kérdezővel kötekedett és őt méltatta, hanem arról szólt a válasza ami a kérdés témája, azt vesézte ki alaposan. Mégis a sok sértődött nő nem hasznosnak jelölte. Nem is kell ennél jobb példa a jelenségre, és ez végigmegy az egész itteni válaszok pontozásán is.

Visszatérve a #35-re, örülök hogy ezt megírtad, én nem voltam itt amikor ez elkezdődött, és jó volt látni, végre megértettem. Valóban nem célom megváltoztatni ami itt folyik, nem is tudnám, csak egyszerűen érdekelt ennek az egésznek a háttere. És hát köszönöm hogy leírtad hogy egy virtuális küzdőtér lett, mert az itteni álszent női többség még ezt a nyilvánvaló tényt is képes volt letagadni! Ilyen emberekkel valóban semmi dolgom mint ők, de a normális válaszokat köszönöm, azt a párat. A személyeskedőknek meg... igazából mindegy is, úgyis csak kiforgatnák és megmagyaráznák, hagyjuk is :)

Ha nektek ez a fajta örjöngés kell a boldogságotokhoz, csináljátok. Elfogadom, hajrá. Mindenkit más tesz boldoggá. Van akinek csak ez maradt, látom. Szóval ne aggódjatok, meghagyom nektek ezt az örömet. Sok sikert!

2023. szept. 15. 10:26
 42/55 anonim ***** válasza:
21%

#30: Ja, a tarot kártya pont az a szint, minthogy valaki képes szöveget értelmezni. Jééézusom. És ezt komolyan leírjátok és komolyan felpontozzátok. Esetleg, legközelebb közöljétek egy orvossal is, hogy csak tarot kártyát vet, mert nem olyan egyszerű, mint ti.


#35: Szerintem az illető a valóságferdítés alatt nem azt érti, hogy nála lenne a szent grált. Szimplán az is meghaladja 1-2 ember képességét, hogy szerintük sokszor rá lehet jönni a másik nemére is. Most épp ez kényelmetlen szitu, ezért lepontozzák és poénkodnak vele. Gyakorlatilag magukról írják le, hogy nem intelligensek.


"De, szerintem nem is kell. Az itteniek többsége élvezi a "harcot", sőt, szerintem mindenki, különben miért maradna?"

Én személy szerint normális tanácsokat adnék a kérdésekre, de ez lehetetlen mára. Ha ugyanazt leírom, csak a 2 nemnek, akkor az egyik esetben istenítenek, a másikban letépik a fejem.

Mondjuk tény, hogy én sem maradtam, csak néha nézek vissza, HÁTHA változott kicsit a szint.


#40: Ha te férfi vagy, én nő! :D

2023. szept. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
95%

"esti kötekedő női válaszoló, aki azon lovagolt hogy még én pontozok korrupt módon"


Az én voltam, és férfi vagoyk, de ne zavarjon:D

2023. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:

#43 Egészen véletlenül pontosan azért "érvelsz" úgy mint a többi itteni nő, hogy semmi valós érv csak érzelmi személyeskedés, meg pitiáner lejáratás, passzív agresszív gyűlölködés és társai. Szóval ha te valóban férfi lennél, amit erősen kétlek, akkor van egy rossz hírem számodra...

Egyébként lehet csinálni ezt a fajta totális hülyéneknézését a másiknak a valódi életben is, majd jönnek érte a hatalmas pofonok ilyen olyan formában. Dehát úgyis mindig a másik lesz a hibás, szóval nem tanulsz belőle, azt biztosra veszem. Az eredmény meg is látszik.

2023. szept. 15. 10:45
 45/55 anonim ***** válasza:
15%

Több kérdésnél is láttam, hogy jön egy válaszoló, aki bedobja ezt a "hahó, férfi vagyok" kártyát.

Nem túl reális.

2023. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Én azt látom, hogy jellemzően azok vannak társkeresésben lepontozva, akik kompetetív, vagy konfrontatív módon tekintenek a társkeresésre, párkapcsolatra, nem pedig kooperatív módon.

Régóta élek párkapcsolatban, pontosan tudom mire lehet menni versengéssel vagy konfrontációval: semmire. Azaz hát nyilván legyőzheted a másikat, csak abból nem lesz harmonikus kapcoslat.


Amíg valaki a társkeresést úgy kezeli, hogy

A) jobbnak kell lennie a többieknél

B) rá kell vennie a másiakt valamire / el kell hitetnei valamit

C) a másik nem valmaiféle rosszindulatból utasítja el őt

Vagy ehhez hasonlók..

Addig bizony az illetőnek esélye sincs érdemi kapcsolatra.


és az a helyzet, hgoy azok, akik régóta párkapcsolatban vannak, azok tudják ezt, ezért le fognak pontozni mindenkit, aki versengést vagy konfrontációt hírdet. Mert azok párkeresés vag ypárkapcsolat tekintetében nem hasznos tanácsok.

És itt teljesen mindegy, hogy valaki férfi vagy nő, mert kooperatív dologról beszélünk. A férfi a nőt akarja, a nő a férfit. Mindkettőnek érdekében áll a párkapcsolat, szóval abszolút nem egymás ellenségei vagy versenytársai.


Szóval ami a párkapcsolati témában a hasznosságot illeti, nem az a döntő tényező, hogy valaki férfi vagy nő, hanem az, hogy mennyi és milyen párkapcsolati tapasztalata van.


És tény, hgoy akik régóta egyedül vannak, sok kudarcot éltek meg, azok frusztráltak lesznek és elkezdenek versengni és ellenségeskedni. A férfiak is, a nők is. És ez teljesen érthető reakció, hiszen mindenki gondolja, hogy a kva anyját annak, aki keresztbe tesz a terveinek, vágyainak. Ennek ellenére nem küldheted el a kva anyjába azt, akivel össze akarsz jönni, mert lássuk be, ez kontraproduktív:D Márpedig ha nővel akarsz összejönni, nem tekinthetsz ellenfélként a női nemre. És vica versa.


Abszolút nem óhajtok személyeskedni, de a kérdésedből az jön le, hogy te haragszol a nőkre. A válaszaidból látszik, hogy mindenkit nőnek és ellenségnek tekintesz, aki nem ért egyet veled. Én megértem az érzést, ugyanakkor be kell látni, hogy ez nem túl célravezető. Egyrészt azért, mert többször is tévesen azonosítottál valakit, illetve rosszindulatot feltételezel olyanoktól, akik csak simán nem értenek egyet veled.

És ezt nyugodtan vonatkoztathatod a társkeresésre is, ugyanis az itt kérdező sikertelen férfiak és nők jelentős része legyőzni akarja a másikat, nem pedig gyütt lenni vele. Az ilyet meg mindneki kerüli, nem véletlenül.

2023. szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindkét nemre igaz szerintem. Felesleges általánosítani, egyszerűen csak így működik a legtöbb ember. A zöld pipát sokan like gombnak használják, nem hasznosság értékelésére.
2023. szept. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

Aham... és hogy bizonyíthatnám, hogy férfi vagyok?


És bocs, de én úgy gondolom, hogy egyetértés alapján nyomni zöldet vagy pirosat nem kóser dolog. Az más kérdés, hogy eleve nem kéne olyan kérdést feltenni, amire a kérdező tudja a választ, vagy ha már véleményeket kérdez az ember, akkor fogajd ael, hogy az eltérő vélemény is pont annyira hasznos, mitn a megegyező, hiszen a vélemény volt a kérdés.


és ez most az én évlmeényem, ami nem egyezik a tiéddel. Ha te ezt kötekedésnek tartod, hogy kifejtettem, akkor nem tudom milyen épületes vitát hiányolsz:D Itt eléggé te vagy az, aki vádaskodik, már no offense. Ha még azért is hazugnak tartasz, mert férfi vagyok, akkor segítek, nem azért nem tudtál jó vitákat generálni, mert lepontoztak, hanem mert nem vagy hajlandó kinézni a dobozból, odafigyleni a másikra.

De gondolom ez is csak egy fröcsögő nő kötekedése lesz..

2023. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük az elején. Az egész kérdésedben arra hivatkoztál, hogy ez a fajta pontozgatás milyen káros az idetévedőkre. Továbbra is várom a példát, amit tegnap kértem, de továbbra sem küldesz, hanem hivatkozol a mostani vélemények pontozására, ami egész biztosan nem káros senkire, mert ez a pontozás téma pontozására vonatkozik, ami az égvilágon senkinek nem befolyásolja senki életét.

Másrészt ez nem egy értékközvetítő oldal. Aki idejön, ennek tudatában teszi.

Harmadrészt, ez egy felnőttek által látogatható topic. Egy szűz fiatal nem lesz automatikusan fogyatékos is. Felnőtt emberektől elvárható, hogy legyen saját véleménye, ne az határozza meg, hogy piros vagy zöld kört lát. Szélsőséges példa: Kedvenc gombám a csiperke- mellette piros kör. Kedvenc gombám a gyilkos galóca -mellette zöld kör. Ha az idetévedt látogatónak ez alapján mától a gyilkos galóca lesz a kedvenc gombája, akkor ő menthetetlen. Nem a pontozók hibája, hanem azé, aki nem vigyázott rá, hogy súlyos fogyatékosként ne férjen hozzá az oldalhoz.

Végül, de nem utolsó sorban, még mindig azt teszed, amit jogosan szoktak lepontozni. "Feministákként" hivatkozol mindenkire, aki neked nem tetsző választ ír, akkor is, ha az illető férfi. Nem, mert eldöntötted, hogy ő nő. Ez a fajta paranoia és nőgyűlölet sokkal károsabb a fiatalokra, mint holmi pontozgatás.

#22

2023. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:

#46 #47 Ezek is elgondolkoztató válaszok. Valószínűleg azért triggerel engem is elemi erővel itt sok minden, mert ugyanazt a fajta kétszínűséget, jellemtelenséget, kiforgatást és hazudozást, kettősmércét tapasztalom sok itteni nő részéről, mint ami a valódi életben is a nőkkel való kapcsolataimban problémát okozott, és végül tette tönkre az egészet. De mások kapcsolataiban is látok sokszor hasonlót, ahol nagyrészt a női jellemtelenség és sunyiság okozza a véget. Nagyon sokszor csúnyán visszaélnek a jóindulattal, és itt a témában is látszik ez a fajta pofátlanság. Szóval valószínű bennem is van érzelmi elfogultság, valóban. Azt hiszem ideje visszavonulnom innen, és leginkább csak állatkertként tekintve szórakozni a kategórián. Érzelmi bevonódás helyett.

Viszont hozzá kell tegyem hogy nem kellene bemondásra neked sem elhinni és főleg hangoztatni hogy mi itt "rosszúl azonosítottunk" nemeket, sokszor nagyon is egyértelmű. Ahogy azt se, hogy csak én feltételezek rosszindulatot ott, ahonnan gyakorlatilag árad, hiszen süt a személyeskedés és a visszafolytott gyűlölet, csak épp sikerül nagyrészt oda vissza kordában tartani. Szóval a gaslightingolásra semmi szükség, azt a részét leszámítva viszont egyetértek veled. Én is alapból úgy tekintettem a kapcsolatokra hogy kooperatív jellegű kellene legyen. Csak ezzel nagyon sokan visszaélnek.

2023. szept. 15. 11:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!