Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok itteni nő miért érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok itteni nő miért érzi magát feljogosítva arra, hogy a hasznos de neki nem tetsző válaszokat nyélből lepontozza? Szerintetek ez normális, vagy inkább szánalmas?

Figyelt kérdés

Többnyire akkor történik meg, ha a felnőtt párkapcsolatok témakörben bárki nem az ő szájíze szerinti narratívát ad elő. Mostanra sokszor az is 50% alattiba csúszik át, aki nem feltétel nélkül a női nemet dicsőíti és hozza ki győztesnek minden esetben. Ha pedig egy kicsit is kritikusabb válasz érkezik, hiába teljesen korrekt a stílusa, de gyakorlatilag megsemmisítik az itteni nők a lepontozással. Mindezt úgy, hogy ráadásként ezekben a kérdésekben sokszor élőben tombol a nők általi verbális erőszak, gyalázkodás, kiforgatás, nagyképűség, tehát abszolút toxikus viselkedés. És ezeket a nőktől való, egyébként gyalázatos és sokszor szabályszegő válaszokat meg egyenesen tömegesen felpontozzák ugyanezek a nők. Mindezt egyfajta hazug morális fölényből előadva.

Csak szerintem rendkívül kétszínű viselkedés ez? Szerintetek jól van ez így? Miből alakult ki, hogy ennyire mániákus módon igyekeznek eltörölni és megsemmisíteni minden ellentétes véleményt? És legfőképpen, mit lehetne tenni ez ellen?



2023. szept. 14. 22:51
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
86%
Ez legyen a legnagyobb problémád 😆😆 Mellesleg tényleg te írtad magad hogy azokat pontozod fel, akivel egyetértesz...hagyjuk is.😅😅Tényleg fárad vagy.
2023. szept. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
89%

#19! Pont ezért kértem, hogy mutass példát, mert én ezt nem tapasztaltam. A szélsőségesen beteg válaszoknál látom ezt a jelenséget.

Ráér holnap is, úgyis alszom😁

#17

2023. szept. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
Talán tanulj meg szöveget értelmezni. Leírtam korábban hogy hasznos mert a kérdésre válaszolt, helyes és logikus választ adott, ami szerintem még igaz is mert ugyanezt látom. Ezen kár is rugózni meg kötekedni, teljesen normális és átlagos ügymenet. Azt is leírtam pár kommentel korábban hogy nem az zavar hogy engem lepontoznak, hanem a témakörben található folyamatos rosszindulatú valóságferdítés a nők részéről. És ennek része a normális de nekik nem tetsző kommentek totális lepontozása is. Rendkívül káros, és minden idetévedő ezt látja, ha eszerint cselekszik az baromira nem oké. Az pedig hogy ki a nő és ki a férfi eléggé egyértelmű, a stílus, az értékrend, érvelés és főleg az alapján hogy mi van a kommentjében. Szerintem aki nem fogyatékos, az rólad is egyből levenné hogy nő vagy. Bár nem tudom minek válaszolok egyáltalán, eddig is megtettem és ugyanazokat kérdezed újra és újra. Ez se nem hasznos, se nem korrekt, totális szándékos provokatív komment. De én nem bánom, legalább látványos lesz a jelenség amiről a kérdés is szól.
2023. szept. 14. 23:54
 24/55 anonim ***** válasza:
91%

"Sok itteni nő miért érzi magát feljogosítva arra, hogy a hasznos de neki nem tetsző válaszokat nyélből lepontozza?"


Ehhez mindenkinek joga van.

2023. szept. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
90%

"Miből alakult ki, hogy ennyire mániákus módon igyekeznek eltörölni és megsemmisíteni minden ellentétes véleményt?"


Szerintem holnap menj ki kicsit a szabadba.

2023. szept. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
87%

"nem feltétel nélkül a női nemet dicsőíti" így is lehet fogalmazni😂😂

Keress egy hobbit vagy legalább egy darab barátot, és akkor nem fogsz infarktust kapni az itteni pontozáson.

2023. szept. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
45%
26 lepontoztalak...nem tetszik a válaszod. 😅😅😅
2023. szept. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
88%
#27 juj mindjárt ki is írok erről egy panaszkodó kérdést!!!,!!.!!
2023. szept. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
11%
Hu, eleg kinos lett, hogy mennyi no igazolta ugy a kerdezot, hogy cafolni akarta.
2023. szept. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
87%
"Szövegkörnyezetből" tudja. Kb tarot kártyát is vethetne, ki nő, ki férfi.
2023. szept. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!