Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólnátok az ismerősötöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnátok az ismerősötöknek ha meglátnátok a feleségét egy szexpartner kereső oldalon?

Figyelt kérdés
2023. szept. 10. 21:18
1 2
 1/15 anonim válasza:
83%
Nem
2023. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Csak ha közeli barátom az ismerős.
2023. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Irigykednék rá! Én hiába voltam, esélytelen volt, igaz férfi vagyok a nagy átlagból.
2023. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Igen!
2023. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
akik azt írják, hogy nem, kifejtenék? nincs jogunk ítélkezni, hisz nem ismerjük a teljes storyt, de ha a párja annak a félnek a csal, egy normális ember, joga van tudni hogy milyen r*hadékot szeret.
2023. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Múltkor volt egy kérdés ahol egy ronda pasi a helyes sógora képével csajozott. Emiatt lehet a feleségnek szólnék h van fönt fotó róla
2023. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Általában a pasik ha vmi meglátnak az egyik nőjéről valahol, azonnal szólnak a màsiknak de szét is kürtölik.

A pasik közt szokott lenni összetartás a "gonosz gaz nök" miatt.

2023. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
miért, aki csalja a párját az nem egy utolsó nulla ember? legyen az nő vagy férfi
2023. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha szimpla ismerős, nem szólnék. Ha tényleges barát, hozzám közel áll, akkor természetesen igen.


6-os, én kifejtem. Nem szeretek kéretlenül beavatkozni más életébe, ill. szimpla ismerős esetén nem tudom fixre, hogy a párjával nem él-e nyitott kapcsolatban, csak mondjuk nem publikusan, vagy lehet olyan is, hogy elvileg monogám kapcsolat, de oda-vissza csalják egymást, és volt olyan, ahol mondjuk mindkét felet ismertem, rövid ideig egy párt alkottak, utána nagyon jó baráti viszony maradt, én erről nem tudtam, azt hittem, ők még egy pár. Azt láttam, mintha a férfi ismerkedne mással is, persze, ezt nem mondtam a nőnek, és jóval később kiderült ugye, hogy már rég nincsenek is együtt. Szóval, lehetnek felesleges kavarások is az ilyen szólásból. De ha valóban szimpla megcsalásról van szó, akkor sem szeretnék egy ilyen hírnek a vivője lenni, és mószerolni. A hozzám közeli személy más, ott tisztában vagyok a magánéletével, és nem alakoskodnék, miközben mondjuk az egekbe emeli a párját, én meg tudom, hogy a háta mögött mi van.

2023. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!