Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszek egy csajt randizni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszek egy csajt randizni egy jó helyre viszont elég jó módú és hogyan tudnám finoman a tudtára adni hogy azért olyan borzasztó drága kajákat ne kérjen?

Figyelt kérdés
2023. szept. 1. 02:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

"ki akarom fejezni azt hogy fontos nekem"


Azt ne ilyen rongyrázással fejezd ki (akkor se, ha belefér), hanem azzal, hogy odafigyelsz rá, arra, amit mond, érdeklődsz felőle, hagyod mesélni magáról, és fel is fogod, amit mesél, ha olyan dologgal leped meg, ami tényleg tetszik neki. Milyen ételt szeret? Mi a hobbija? Milyen helyekre jár szívesen?

Ezek a drága éttermek jól mutatnak egy romantikus amerikai vígjátékban, meg egy regényben, de az élet más.

Én nem ő vagyok, de például ha nekem akarna valaki imponálni, akkor nem drága étterembe visz, hanem kinéz egy jópofa kutyabarát éttermet, ahol jófejek a négylábú vendégekkel is, és oda hív meg a kutyámmal együtt. Persze, lehet menni luxus étterembe is, és akkor kipipálom, hogy oké, ott is jártam, de lehet, hogy ha nagyon gurmé, akkor az adagról az lesz a véleményem, hogy egy veréb is megsértődne, milyen kevés, persze, egy fotót megér, ott jól mutat, de utána még beugranék egy hamburgerre valahova. Most ez csak egy példa, a szemléltetés kedvéért.

Nem tudom, mióta ismered a lányt, és mennyire ismered az ízlését, de ahhoz lenne célszerű alkalmazkodni.

2023. szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
25%
Látom savanyú a szőlő a sok lepontozónak!
2023. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Látom az olvasás nem megy mindenkinek továbbra sem

A hely belefér csak bizonyos extra drága dolgok nem amik ott kaphatóak

2023. szept. 2. 21:57
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy belefér-e. Egyébként megvolt a randi?
2023. szept. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy volt meg, ez csak moricka elkepzelte kerdes volt.
2023. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!