Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszek egy csajt randizni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszek egy csajt randizni egy jó helyre viszont elég jó módú és hogyan tudnám finoman a tudtára adni hogy azért olyan borzasztó drága kajákat ne kérjen?

Figyelt kérdés
2023. szept. 1. 02:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul kezdődik...🤔
2023. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért jó, ha működik a kommunikáció, és egyébként ezért sem szeretem az ilyen megjátszós randikat, sokkal inkább a kötetlenebb találkozókat.
2023. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

21-es köszönjük az offot

Szerintem aki nem a kérdésre válaszol csak itt éli ki a saját nyomorát

2023. szept. 1. 20:27
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

#24 minden bántás nélkül, de nyomora itt csak neked van. Csekonics báróként akarsz villogni, csak éppen fizetni nem akarsz.

Ha nem tudsz bármit kifizetni egy drágább helyen akkor ne hívj meg oda senkit, mert ez hogy "elviszlek de kérd a legolcsóbbat" ez elképesztően szánalmas es kicsinyes.

2023. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Minden bántás nélkül nem mondtam hogy többet akarok mutatni hanem ki akarom fejezni azt hogy fontos nekem

De gondolom azért 8 általánossal már kiderült a kérdésből

2023. szept. 1. 20:42
 26/35 A kérdező kommentje:
Belefér a jó hely de ott nem akármi gondolom azért a szövegértés csak megy egy minimálisan ha már kötözködünk
2023. szept. 1. 20:42
 27/35 anonim ***** válasza:
94%
Kifejezni hogy fontos neked azzal hogy elviszed egy olyan helyre amit nem engedhetsz meg magadnak és ott rettegve ülni izzadt tenyérrel hogy úristen csak eztmegazt meg amazt ne rendelje? És te próbálsz itt szívózni hogy kinek van 8 általánosa? Minden jel arra mutat hogy neked nincs, de nekem mindegy, égesd magad itt is, meg majd ott is, erre mit lehet mondani 🤷
2023. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van, addig nyújtózkodj amíg a takaród ér, azon felül gyanús.
2023. szept. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%
Nem kompenzálok semmit, nincsenek bűneim. Fiatal vállalkozó vagyok és megtehetem, ennyi.
2023. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha csoro vagy akk bufebe kellet volna hivnod.. bukni fogod a not .. szep volt dobozos!
2023. szept. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!